Battlefield V’in Yeni Bölümü Yarın Açıklanacak!

Battlefield V'in yeni bölümü yarın ortaya çıkacak.

Battlefield serisinin en son oyunu olarak geçtiğimiz yıl lansmana çıkan Battlefield V yeni gelişmeler ile oyuncularının yüzünü güldürmeye devam edecek. Yarın oyunun yeni bir bölümü oyunculara sunulacak.

War of Tides içeriği içerik güncellemesinin bir sonraki bölümü olan Giant Awakening oyuncuları heyecanlandırmaya devam ederken yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Haziran ayında EA, Battlefield V’in  yeni bölümlerini duyurmuş ve oyuncuları meraklı bir bekleyiş sarmıştı.

Bugün gelen bilgilerde ise oyunun 23 Ekim Çarşamba günü yeni bir bölümünün açıklanacağı ortaya çıktı. Pasifik Savaşı’nın devamı olacak olan yeni bölüm ABD deniz kuvvetlerini ve hava gücü ile saldırıya uğrayan küçük bir adayı konu alacak. Bu adada savunma halinde olan askerler ile ABD askerleri karşı karşıya gelecekmiş.

Yeni bölümün fragmanı yarın YouTube üzerinden oyunculara sunulacak olan bir fragman eşliğinde tanıtılacak. Oyuncular fragmanda yeni bölüme dair epey bilgiye ulaşabilecek ve yeni bölüm hakkında fikir sahibi olabilecekler.

Battle royale modundan sonra 1 milyon yeni oyuncu kazanan Battlefield V, yeni bölümü ile oyunculara rekabetçi yapıyı farklı bir boyutta sunmaya hazırlanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol