Battlefield V’in Son İçerik Güncellemesi Haziran Ayında Gelecek

Battlefield 5'in yeni içerik güncellemesi Haziran ayında yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Battlefield V‘in geliştiricisi olan DICE son içerik güncellemesi olacağını yineledikleri Haziran içerik güncellemesinin ardından daha fazla içerik güncellemesinin gelmeyeceğini ve daha sonra gelecek olan güncellemelerin ise hata ve iyileştirmeler üzerine olacağını söyledi.

Dice’in Battlefield V’in Haziran içerik güncellemesinin açıklamasından sonra biraz karışıklık oldu ve geliştirici firma olan DICE oyunun fişini çekmeden önce oyunculara haftalık ödüller vermeye devam edecek.

Ancak geliştiricinin Reddit’teki resmi yayınına göre, Haziran güncellemesi nihai güncelleme değil, sadece son içerik güncellemesi. Yani bu demek oluyor ki artık bundan sonra Battlefield V’e herhangi bir içerik güncellemesi gelmeyecek.

DICE’ın topluluk yöneticisi paylaşmış olduğu gönderide “Bu bir son güncelleme değil. Son içerik güncellemesi, daha sonra yapılacak olan güncellemelerde yeni bir içerik olmayacak, bunun yerine oyuncuların sorun yaşamaması için sadece hataları giderme ve iyileştirmeler üzerinde yeni güncellemeler yayınlanacak” diye yazdı.

Yani, Haziran güncellemesi başladıktan sonra devam eden haftalık görevler ve çalma listesi rotasyonları devam edecek ve ayrıca oyuna sadece hataları gidermek üzere güncellemeler gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol