Battlefield V’in İnceleme Puanları Ortaya Çıktı!

Battlefield V'in inceleme puanları yayınlandı.

20 Kasım’da konsol ve bilgisayar platformunda karşımıza çıkacak olan Battlefield V, sabırsızlıkla beklenmeye devam ediyor.

Her geçen gün birbirinden güzel oyunların çıkış yaptığı şu günlerde Battlefield V için de adeta geri sayımlar başladı. Aksiyon severler tarafından merakla beklenen yapım inceleme puanları ile bugün de gündemde kendine yer buldu. Bilgisayar platformunda daha önce hiç görülmemiş aksiyon sahnelerini karşımıza çıkaracak olan yapım konsollarda da 4K olarak oynanabilecek ve gerçekçi bir atmosfer sunacak. Tasarımcılığını Daniel Berlin, Nathalie Ek ve Ross Darvill’i yaptığı oyun Dünya Savaşlarını en gerçekçi şekilde bizlerin karşısına çıkacak.

Birçok inceleme platformunda mercek altına alınan aksiyon oyunu şu sıralar sabırsızlıkla bekleniyor. Beklendiği gibi yüksek inceleme puanları alan oyun çıkış yapması ile oyuncuları da tatmin etmeye çalışacak. Zengin içeriği ve gerçekçi grafikleri ile alanında adından söz ettirecek olan oyun fiyat etiketi ile de cepleri yakacak.

Battlefield V 20 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda lansmana çıkacak.

İnceleme Puanları

CGMagazine : 
Gameblog.fr : 
GamesRadar : 3.5 / 5 
Hobi Konsolları : 91 
PCGN : 
Baslangic Avustralya : 9

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>