Battlefield V Firestorm’un Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Battlefield V Firestorm 25 Mart 2019'da yayınlanacak.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ve günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Battlefield V, geçtiğimiz günlerde battle royale modu ile gündeme gelmişti. Oyuna yakında battle royale modunun geleceğinden bahsetmiştik. Yeni modun ne zaman geleceği belli oldu.

Kasım 2018’den bu yana tek oyunculu ve çok oyunculu olarak milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Battlefield V, nihayet hayatta kalma modunu duyurdu. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberlerde oyuna yakında battle royale modunun geleceğinden bahsetmiştik. Nihayet gelecek olan modun çıkış tarihi belli oldu. Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Battlefield V’in hayatta kalma modu olan Firestorm, 25 Mart 2019’da tüm platformlarda oyunculara sunulacakmış.

Yapılan haberde bir de fragman yer alıyor. Battlefield V Firestorm adındaki fragman ile oyuncuları battle royale modunda nasıl bir ortamın beklediği ve ne gibi içeriklerin karşımıza çıkacağı gösteriliyor. Rekabet dolu bir yapıda oyunculara gerçekçi bir hayatta kalma deneyimi yaşatacak olan Firestorm, tam sürüm olarak 25 Mart 2019’da oyuncuların beğenisine sunulacak. Aksiyon ve gerilim yüklü bir yapıda oyunculara sunulan fragman, adeta iştahları kabartıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol