Battlefield: Bad Company 2 Yüzde 75 İndirime Girdi!

Battlefield: Bad Company 2 Steam'de 12.25 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Yıllardır büyük bir keyifle oynadığımız Battlefield serisi aksiyon severlerin hayatında farklı bir konuma sahip. Aksiyon sahneleri ve atmosferi bakımından rakiplerinden sıyrılan serinin 2010 yılında karşımıza çıkan Battlefield: Bad Company 2 şu sıralarda yüzde 75 indirime girdi.

Electronic Arts’ın göz bebeklerinden birisi olan Battlefield serisi uzun bir süredir hayatımızdaki varlığını hissettiriyor. 2010 yılında yayınlanan Battlefield: Bad Company 2, aradan 8 yıl geçmesine rağmen ilk gün ki kadar popüler bir konumda yer alıyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu oyun modlarına sahip olan oyunda tozlu dumanlı savaş sahneleri ve zorluklarla dolu görevler oldukça etkileyici bir tarz ile karşımıza çıkmıştı.

O dönemin önde gelen oyunlarından birisi olan Bad Company 2, yıllardır Steam’de 49.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olarak satışlarını gerçekleştiriyordu. 12 Şubat’a kadar yüzde 75 indirime giren oyun şuan Steam’de 12.25 TL olarak satışlarına devam ediyor. Günümüze kadar milyonlarca oyuncu tarafından oynanarak gelen Battlefield: Bad Company 2, aldığı sayısız güncellemeler ile de kitlesini doruk bir seviyeye kadar çıkarmıştı. Minimum siste gereksinimi olarak Windows XP isteyen oyun, günümüzdeki bilgisayarlarda daha iyi bir performans sağlamaktadır.

Minimum Sistem Gereksinimleri

OS: Windows XP

Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz

Memory: 2GB

Graphics: 256 MB Video Card (GeForce 7800 GT / ATI X1900)

DirectX: DirectX 9, 10, and 11 support

Hard Drive: 15 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: Windows Vista or Windows 7

Processor: Intel Core 2 Quad or higher

Memory: 2GB

Graphics: 512 MB Video Card (GeForce GTX 260/ ATI Radeon 4870)

Controller Support: Support for Logitech G15 and G19 keyboard LCDs in Multiplayer

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol