Battlefield 5’in Kapalı Betası 4 Gün Sonra Başlayacak!

Battlefield 5'in kapalı betası önümüzdeki hafta oyunculara açılıyor.

Duyurulduğu günden bu yana oyun dünyası tarafından heyecanla beklenmeye başlayan Battlefield 5 14 Ağustos’ta kapalı beta olarak oyuncuların karşısına çıkacak.

Battlefield serisinin en merak uyandıranı ve bekleneni olarak adından söz ettiren Battlefield 5 bu ay ilk kez beta olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Electronic Arts tarafından PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncularına sunulacak olan Battlefield 5 19 Ekim 2018’de raflardaki yerini almış olacak. Günümüzün popüler modu olan battle royale moduna da sahip olarak karşımıza çıkacak olan yapım beta sürecinde de oyuncuların yüzünü güldürecek.

Oyuncular beta sürecinde birbirleri ile karşı karşıya gelebilecek ve aksiyon dolu savaşlar yapabilecekler. Sınırlı içeriği ile oyunculara sunulacak olan yapım tam sürüm ile bekleneni fazlasıyla vereceğini vadediyor. 14 Ağustos’ta kapalı beta olarak oyunculara sunulacak olan yapım savaş sahneleri ile tozu dumana katacak ve oyunculara zorlu dakikalar yaşatacak. Hayatta kalma rolüne bürüneceğimiz oyunda savaşın seyrini değiştirebilmek tamamen bizim elimizde. Taktik ve stratejinin önemli olacağı oyunda takımımızla uyumlu olarak hareket etmek bizim için hayati önem taşıyacak.

Battlefield 5’in kapalı betası 14 Ağustos’ta yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>