Battlefield 5’in 2’nci Alfa Testi Haftaya Gerçekleşiyor

Battlefield 5'in ikinci kapalı alfa testi önümüzdeki hafta gerçekleşiyor.

Battlefield 5’in ikinci alfa testi gelecek hafta gerçekleşiyor. 14 Ağustos 2018’de başlayacak olan alfa testi sadece PC oyuncularına özel olacak.

İkinci kapalı alfa için EA, oyuncuların eşleştirme ve ekibe katılma özelliklerine odaklanılmasını istiyor. Onun dışında normal oynarcasına oynamamızın onların açısından daha iyi olacağını söylüyorlar.

Eşleştirmelerin ve sunucu stabilitesinin test edilmesinin yanı sıra silahlar, haritalar ve araçlar da test ediliyor. EA, daha adil, eğlenceli ve yetenekli olan oyuncuları ödüllendiren bir sistemi oluşturmayı hedefliyor.

“Bu kısa bir test olacak. Elimizden geldiği kadar fazla davetiye göndermeye çalışıyoruz ki başarılı bir test süreci geçirelim. Bu kapalı alfa testinde, seviye ilerleme hızına odaklanacağız. Daha yetenekli oyuncuların daha çok ödüllendirilmesi, daha objektif oynayan oyuncuların daha çok ödüllendirilmesi gibi değişiklikleri yaptık. Bu kapalı alfa testinde bunları test etmenizi istiyoruz.”

Kapalı alfa testinde sadece İngilizce dili olacak. Kapalı alfa testi, davetiye sistemi ile çalışıyor. Kapalı alfa testine sadece davet edilmiş olan oyuncular katılabiliyor. Eğer bir önceki kapalı alfa testine davet edildiyseniz otomatik olarak bu kapalı alfa testinde de oynama hakkı kazanıyorsunuz.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>