Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Battlefield 2042’ye Sınıf Sistemi Geliyor!

Son Uzman, 2023'ün başlarında başlayan ve yeni bir Battle Pass ve yeni bir harita ile 4. Sezonda gelecek.

DICE, 2023’te Battlefield 2042‘nin geleceğine ilişkin planlarının ana hatlarını açıkladı. Güncelleme 3.1 bu ayın sonunda çıkacak ve Manifest’in görünürlük, koruma, görüş hatları ve bayraklar arasında yol içeren yeni bir sürümünü ekleyecek. Daha sonra ise 2023’ün başlarında, Breakway’in elden geçirilmesi ve birçok yenilik ile 3.2 yayınlanacak.

Battlefield 2042 Güncelleme 3.2‘nin en büyük yeni özelliği ‘Sınıf Sistemi’ olacak. Tüm Uzmanlar, amaçlarına göre ekipmanlar ve silahlarla tanımlanmış rollere girecek. Önümüzdeki senenin başlarında başlayacak olan 4. Sezondaki en yeni uzman ise Recon sınıfında yer alacak. Bu, oyuna eklenecek son uzman olacak.

Battlefield 2042: Sınıf Sistemi Duyuruldu

Battlefield 2042

Yeni Uzmana ek olarak, 4. Sezon ile yeni bir Battle Pass, yeni donanım ve yeni bir harita da oyuna dahil edilecek. Discarded’ın elden geçirilmiş hali de aynı dönemde yayınlanacak. Battlefield 2042 Sınıf Sistemi ile ilgili ise DICE’ın açıklaması şu şekilde:

Sınıflara dönüş ve toplamda 14 kişilik kadromuzla, deneyimlemenize izin verecekleri Uzmanların miktarından ve oyun çeşitliliğinden memnunuz. Bu nedenle, savaş alanında öne çıkmanız için size daha fazla yol sunmak üzere görünümleri ve kozmetikleri genişletmenin yanı sıra, sınıf tabanlı dövüşünüz için tasarım ve denge değişiklikleri getirerek korumalı alanı başka şekillerde genişletmek için geri bildirimlerinizi dinlemeye odaklanacağız.

Topluluğumuzdan gelen geri bildirimler, Uzmanlar ile ilgili çalışmalarımızda etkili oldu ve siz onların Sınıf sistemine geri dönmelerini istiyorsunuz; bu nedenle, gelecek için yeni Battlefield deneyimlerimiz için öğrenme ve bilgilendirme işlevi gördükçe onları dinlemeye devam edeceğiz.

Battlefield 2042, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için mevcut; Yakın zamanda Game Pass Ultimate ve EA Play‘de kullanıma sunuldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.