Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Battlefield 2042’nin Araç Mekanikleri Tamamen Değişecek

Yakında çıkacak bir Battlefield 2042 güncellemesinde, Aktif Koruma Sisteminin daha geniş kullanılabilirliği ve çok daha fazlası dahil olmak üzere araçlara büyük değişiklikler gelecek.

Battlefield 2042 Sezon 3 güncellemesi, tüm araçlarda oldukça önemli değişiklikler yapacak. En büyüklerinden biri, geçen sezonun yeni keşif aracı EBLC-RAM’de tanıtılan aktif koruma sisteminin daha geniş konuşlandırılması olacak. Helikopterler için taret geçiş hızlarında ve uçuş tavanlarında yapılan ayarlamalar gibi FPS oyununun araçlarında yapılacak diğer değişiklikler de yolda.

En son geliştirici güncellemesinde, Battlefield 2042’nin geliştiricileri, Sezon 3’ün yeni ana muharebe tankı EMKV90-TOR ile aktif koruma sisteminin APS’nin çalışma biçiminde eksiksiz bir yeniden çalışma ile geldiğini açıkladı. Yeniden çalışma, yeni mekanikler getirmeyecek veya sistemin çalışma şeklini değiştirmeyecek ancak sistem artık çok daha verimli bir şekilde çalışacak ve maliyeti düşürülecek.

Battlefield 2042’nin Tüm Araçları Yenilenecek

Battlefield 2042

Bu, geliştiricilere geçen sezonun EBLC-RAM‘ini piyasaya sürdüklerinden beri yapmak istedikleri APS’yi daha fazla aracın kullanımına sunma fırsatı verecek. Sezon 3 güncellemesinin ilerleyen günlerinde, hem M1A5 hem de T28 MBT‘lerin kilidini açıp kuşanması için APS’nin açıldığını görmeyi bekliyoruz.

Geliştiriciler ayrıca taret dönüş hızlarının (veya tanker deyimiyle dönüş) oyunun geri kalanının hızına kıyasla “ağır” olduğunu hissettiklerini belirtti. Taretli araçların çoğu, yaklaşan bir güncelleme ile dönüş hızlarında bir miktar artış yaşayacak. Tam listeyi geliştirici güncelleme gönderisinde bulabilirsiniz.

Bu güncellemede uçaklar göz ardı edilmedi. Yine Sezon 3 ile gelen bir güncellemede, uçaklar 30 metre ve altındaki irtifalarda “Radarın Altında” uçabilecek ve bu da onları araç tabanlı silahların kilitlenmesine karşı bağışık hale getirecek. Bununla birlikte, piyade tabanlı herhangi bir uçaksavar silahına karşı hala savunmasız olacak.

Son olarak, bu sezon güncelleme geldiğinde artık yüksekten uçan helikopter saçmalığı olmayacak. EA/DICE, helikopterlerin kilitlenme menzilinin üzerinde uçamamaları ve artık kamplarda düşman jet pilotları yumurtlamamaları için uçuş tavanını azalttığını açıkladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.