Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Battlefield 2042 Ücretsiz Deneme Sürümü EA Play Üyelerine Açıldı

Battlefield 2042'nin 10 saatlik ücretsiz deneme sürümü şu an EA Play üyeliğine sahip olanlara açıldı. Eğer Game Pass üyeliğiniz varsa, bu imkandan siz de yararlanabileceksiniz.

DICE ile Criterion Games tarafından geliştirilen Battlefield 2042, 19 Kasım’da dünya genelinde piyasaya sürülecek. Fakat ondan önce EA Play üyeleri Battlefield 2042 ücretsiz deneme sürümü sayesinde heyecanla beklenen yeni FPS oyununu 10 saatliğine deneyimleyebilecek.

Battlefield 2042’nin Gold ve Ultimate Sürümlerini ön sipariş veren oyuncular ve EA Play Pro üyeleri, 12 Kasım 2021’den itibaren Erken Erişim ile oyunu tam deneyim ile oynayabilecekler. EA Play entegrasyonu sayesinde Xbox Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate aboneleri de 10 saate kadar Battlefield 2042’ye erişim hakkı elde edecek.

10 Saatlik Battlefield 2042 Ücretsiz Deneme Sürümü Açıldı

Battlefield 2042 ücretsiz deneme sürümü

Yeni nesil konsolların ve en yeni PC donanımının gücünü kullanarak, Xbox Series X / S, PlayStation 5 ve PC’de 128 oyuncuya kadar destek sunan FPS oyunu, adından da anlaşılabileceği üzere insanlık tarihinin en büyük krizlerden biriyle karşı karşıya olduğu 2042 yılında geçiyor.

Bütün ülkeler çökerken, insanlar kendilerini ev diyebilecekleri bir ulustan yoksun buluyorlar. Bu göçebeler, çalkantılı yeni dünyada hayatta kalmak için dünya çapında kümeler halinde birbirine bağlanan çeşitli bir grup insan olan Non-Patriated (Vatansızlar) olarak adlandırılıyor. Oyundaki her uzman sınıfın benzersiz özellikleri ve yetenekleri olacak.

Battlefield 2042 ücretsiz deneme sürümü ea play

Bugün erişime açılan 10 saatlik Battlefield 2042 ücretsiz deneme sürümü, resmi çıkış tarihi olan 19 Kasım’dan önce oyuna giriş yapmanızı ve tüm özelliklerini deneyimlemenize imkan tanıyor. Yukarıda da belirttiğim gibi bu fırsattan sadece Gold ve Ultimate sürümlerini ön sipariş verenler ve EA Play Pro (Xbox Game Pass aboneleri dahil) üyeleri yararlanabilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Bahadır

    Xbox One’da oyuna sahip değilsiniz hatası alıyorum..

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.