Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Battlefield 2042: Portal İçin Yeni Silahlar Eklendi

Daha büyük olan ve oyunun çehresini değiştirecek 3.2.0 Güncellemesi bu ayın sonlarında gelecek ve oyuna Sınıf sistemini getirecek.

DICE, 3. Sezon devam ederken Battlefield 2042 için 3.1.2 numaralı yeni bir güncelleme yayınladı. Son güncelleme, oyunda yer alan birkaç sorunu düzeltti ve Battlefield Portal’a yeni silahlar ekledi. Bunlara Mk VI Revolver, Gewehr 43, Gewehr 43 ZF4, M1 Garand Sniper, No 4 ve Sten dahil.

Spearhead, Battlefield Portal’ın Web Builder’daki çeşitli resmi şablonlarına eklendi. Özetle, Spearhead oyuncuların özelleştirmesi için Conquest Hardcore, FFA ve Team Deathmatch ile mevcut. Bir maç başladığında ekleme aşamalarında Uzmanların doğru şekilde işleme yapmadığı sorunlar düzeltildi. Eşleşme ile ilgili bazı hatalarda düzeltildi.

Battlefield 2042 3.1.2 Güncelleme Notları

Battlefield 2042: Portal İçin Yeni Silahlar Eklendi

Oyuncular, Sundance’in Anti-Armor Grenade’ini engelleyen Active Protection Systems’e sahip Araçları da kullanabilecek. Yeni araç sisteminin detaylarını sizlere bu içeriğimizde anlatmıştık. Sınıf sistemini oyuna tekrar getirecek olan Battlefield 2042: 3.2.0 Güncellemesi bu ayın sonunda çıkacak ve Breakaway haritası da bu güncelleme ile yenilecek. Tam yama notları ise şu şekilde:

 • Spearhead artık Web Builder’da Conquest Hardcore, FFA ve Team Deathmatch gibi birden fazla resmi şablonda mevcut.
 • Spearhead için bir maçın başlangıcında yerleştirme aşamasında kamerayla bir kırpma örneği çözüldü.
 • Bir maçın başlangıcındaki yerleştirme aşamalarında Uzmanların doğru şekilde işleme yapmamasına neden olan bir sorun düzeltildi.
 • Sundance: Anti-Armor Grenade artık Active Protection Systems’in tetiklendiği Araçlar tarafından doğru bir şekilde engellenecek.
 • Nakliye Hava Araçlarında 50MM Cannon Pod Cephanesi 8’den -> 10’a yükseltildi
 • HHV-EMG Maul Ana Silahı ile ateşlendikten sonra kısa bir süreliğine EMKV90-TOR’un taret hızının yavaşlamasına neden olan bir sorun çözüldü.
 • Uzun süreli atışlarda tutarlı olmayan bazı geri tepme telafisi durumları düzeltildi.
 • Rorsch MK-4’ün, Silahın Yüksek Güçlü Kapasitör çeşidindeyken (Tek Atış) Araçlara verdiği hasar azaltıldı.
 • Battlefield 2042’de ağır araçlar artık yaklaşık yüzde 50 daha az hasar alacak; Hafif araçlar artık yaklaşık yüzde 25 daha az hasar alacak.
 • MCS-880’in hasarı, Yakın Mesafe senaryoları için iyileştirildi ve 12M Auto ve NVK-S22 gibi diğer Yardımcı Silahlarla uyumlu hale getirildi.
 • NVK-P125 Patlama Başına Dakika 150’den -> 160’a yükseltildi, bu artık silahın amaçlanan temposu ile uyumlu olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.