Battlefield 2042 İlk Sezon İçeriği Sızdırıldı

Güvenilir bir sızıntığı kaynağı olan Tom Henderson, ilk sezon içeriğini ve daha sonraki ücretsiz sezonlar ile oyuna neler ekleneceğini ortaya çıkardı.

Bu yılın ilerleyen günlerinde, EA ve DICE’ın ikonik aksiyon serisi Battlefield 2042‘nin bir sonraki oyunu çıkış yapacak. Yalnızca çok oyunculu oyun sizi, çevresel olarak harap olmuş bir dünyada çatışmanın patlak verdiği yakın geleceğe götürecek. Saf spekülatif kurgu açısından serideki en acımasız oyunlardan biri olacak olan bu yapım, tüm oyunların ertelendiği bu zamanlarda ilaç gibi olacak. Bugün yeni bir sızıntı, oyunun sezon kurulumunda neler olabileceğini ortaya çıkardı.

Battlefield 2042

Battlefield 2042 Sezon 1 İçeriği Sızdırıldı

Bilinen sızıntı kaynağı Tom Henderson, oyunun sezonları hakkında bildiklerini ortaya çıkarmak için Twitter‘ı kullandı. Ona göre, ücretsiz sezonlar bir uzman, hem normal modlar hem de yakın zamanda ortaya çıkan Portal modu, yeni silahlar, yeni araçlar ve nihayetinde 100 sezon seviyesi için birden fazla harita içerecek. Unutmayın, bu, oyunun sahip olacağı ücretli savaş geçişinden ayrı olarak, kabaca her üç ayda bir gelecek ücretsiz sezonlardan oluşacak.

Her zaman söylediğimiz gibi bunlar resmi bilgiler değil sadece birer sızıntı ancak Tom Henderson, oyun için birincil sızıntı kaynaklarından biri oldu ve şu ana kadar Battlefield 2042 hakkında büyük ölçüde doğru bilgi sağladı. Bu nedenle, elde ettiğimiz sonuca oldukça yakın bir sezon paketi görürsek şaşırtıcı olmaz.

Battlefield 2042, 22 Ekim’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için çıkacak. 6 Eylül‘den itibaren bir Açık Beta da gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol