Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Battlefield 2042 İçin 2.1 Güncellemesi Yayınlandı

All-Out Warfare için üç yeni Vault Silahı, saldırı ve nakliye helikopterleri için denge ayarı ve çeşitli hata düzeltmeleri de yapıldı.

Battlefield 2042 için en son güncelleme olan 2.1 artık 2. Sezon: Master of Arms‘ın bir parçası olarak yayınlandı. Araziye yeni koruma ve iyileştirmeler ekleyen Renewal’ın yenilenmiş bir versiyonu oyuna dahil edildi. Polaris RZR aracının yanı sıra All-Out Warfare için üç yeni Vault Silahı olarak P90, GOL Sniper Magnum ve M1911 oyuna eklendi.

Renewal haritasının yeniden işlenmesi, hedefleri ve bayrakları daha yakına yerleştirdi, seyahat süresini azalttı ve oyuncuların eylemi daha erken görmelerini sağlayacak şekilde ayarlandı. Haritanın belirli kısımları artık yok ve yeni askeri tahkimatlar yıkılabilir şekilde belirlendi, bu nedenle genel savaş hissi daha yoğun olacak.

Battlefield 2042 2.1 Güncelleme Notları

Battlefield 2042

Diğer iyileştirmeler arasında Nightbird ile birlikte saldırı ve nakliye helikopterleri için denge ayarlaması ve fare giriş gecikmesi örneklerinin azaltılması gibi hata düzeltmeleri mevcut. Tur Sonu sırasında Haftalık Görevler listesinin kaydırılmasını engelleyen bir sorun düzeltildi. Araç özelleştirmelerini donatırken yanlış giriş simgesinin görüntülenmesi sorunu düzeltildi.

Doğruluk statüsünün yüzde 100’ün üzerinde bir değere ulaşmasına neden olabilecek bir sorun düzeltildi. Geniş ekran monitörlerde HUD bildirimleriyle ilgili bir hizalama sorunu düzeltildi. HUD bildirimleriyle ilgili bir ölçekleme sorunu düzeltildi. Tur Sonuna yakın bir oyundan çıktıktan sonra siyah ekrana neden olabilecek bir sorunu çözüldü.

Battlefield 2042‘yi tam ekran olarak başlatırken ve pencereli moda geçmek için doğrudan Alt + Enter tuşlarına basarken Giriş Videosunun oynatılmasına neden olabilen bir sorun düzeltildi. Exodus Conquest oynatma listesinde yeni bir sunucuyla eşleştirme yapılırken ekranda görsel yapıların görünebileceği sorunlar düzeltildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.