Battlefield 2042

MMOFPS
Takip Et
2.1

Kullanıcı

Battlefield 2042 Erken Erişim Tarihleri Açıklandı

Battlefield 2042 erken erişim lansman saatleri açıklandı. Gold ve Ultimate sürümlerinin sahipleri sadece birkaç saat içinde oyunun keyfini çıkarabilecek

Battlefield 2042 ön yüklemesi açıldı ancak, oyuna erken erişimi olan kişilerin oyunu hangi tarihte ve saat kaçta açabileceği açıklanmamıştı. DICE, oyunun tam olarak ne zaman oynanabileceğini açıkladı.

Oyunun iki sürümünden biri olan Ultimate Edition veya biraz daha ucuz olan Gold Edition sürümünden birini önceden satın alırsak erken erişim elde edebiliyoruz. EA Play Pro aboneleri de bu fırsattan faydalanacak. Oyunun çıkışından birkaç gün önce erişime ek olarak, bir avuç dijital ekstra sahibi de olacağız.

Battlefield 2042 Erken Erişim

Battlefield 2042 Erken Erişim Ne Zaman?

Battlefield 2042 sunucularına erken erişim, tüm platformlarda 12 Kasım‘da başlayacak. PlayStation ve Xbox’ta TSİ 02.00’da oynayabileceksiniz, PC sahiplerinin ise birkaç saat daha beklemesi gerekecek.

Konsollarda aktif bir EA Play aboneliğine sahip olanlar, bugün TSİ 19.00’dan itibaren 10 saatlik deneme sürümüne erişebilecek. PC kullanıcıları yarına kadar bekleyecek.

Oyunun diğer tüm oyuncular için çıkışı bu yıl 19 Kasım‘da PS4, PS5, Xbox One ve Series X/S ve PC’de gerçekleşecek.

Battlefield 2042’de aksiyonu birinci şahıs bakış açısıyla (FPP) izliyoruz. Oyun bize yedi geniş ve çeşitli harita sunacak. Savaşlar kentsel alanlarda (Songdo, Doha), kumlu çölde (Mısır) ve buzla kaplı Antarktika’da gerçekleşecek. İlginç bir şekilde bu sefer savaş alanları, hem askeri harekatın etkisi altında hem de kum fırtınaları ve hortumlar dahil olmak üzere şiddetli atmosferik olayların bir sonucu olarak sürekli değişicek.

Oyun sırasında, seriye özgü dört sınıfa dayalı Specialist olarak oynuyoruz. Her asker türünün benzersiz bir uzmanlığı ve özelliği olacak. Savaş alanına götürülen ekipman serbestçe değiştirilebilecek ve kişisel tercihlere göre uyarlanabilecek.

Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla şey olacak. Geliştirici ekip bize geniş bir cephanelik, çok çeşitli savaş aletleri, çeşitli araçlar ve ipli kanca, kanat takımı veya özel bir savaş robotu gibi sayısız aksesuar sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol