Battlefield 2042 Battle Royale Desteği Alabilir

Ünlü gazeteci Tom Henderson Battlefield 2042 oyununun Battle Royale desteği alabileceğini belirtti.

Ünlü editör Tom Henderson’a göre Battlefield 2042 battle royale desteği bir yılı aşkın bir zamanda gelebileceğini belirtti. Henderson’un son YouTube videosu, Battlefield 2042’nin gelişimini döngüsü derinlemesine detayına girdi. Şirket, Battlefield 2042 oyununun beklenmedik bir anda battle royale desteği ile kullanıcıların beğenisine sunabilir.

Videoya göre, Battlefield 2042 için bir battle royale modu bir yılı aşkın bir zamanda BF hayranlarını sevindirecek. Tom Henderson bunun ne zaman olacağına dair kesin bir tarih vermiyor ancak önümüzdeki altı ay içinde piyasaya çıkması kolay olmayacak gibi görünüyor diye belirtiyor. 

Battlefield 2042 Battle Royale’in Gelmesi 1 Yıl Sürebilir

Battlefield 2042

Paylaşılan video aynı zamanda Battlefield 2042’nin, konsept fikirlerinden Battlefield V ve Battlefield 2042 arasında ayrılan farklar ve geliştirilmesi sırasında EA, DICE’ı etkileyen bir dizi başka sorunu da ele alıyor. Ancak öne çıkan bir diğer iddia, Tom Henderson’ın bir sonraki Battlefield oyunu bir kahraman nişancı oyunu olacak. 

Battlefield 2042, yalnızca geçen ay piyasaya sürülmesine rağmen, lansman sonrası üç güncelleme aldı. Bu güncellemelerden en sonuncusu 2 Aralık tarihinde yayımlanan ve haftalık görevleri ve yeni Portal seçeneklerinin yanı sıra yaşam iyileştirmelerin bazıları kalitesini ekledi. Geliştirici DICE’a göre, oyuncular bu ayın sonunda “bir küçük güncelleme daha” piyasaya sürebilirler. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol