Battlefield 2042

MMOFPS
Takip Et
2.1

Kullanıcı

Battlefield 2042 Yeni Nesil Sürümlerine 64 Kişilik Mod Geldi

Daha küçük oyun modları, Xbox Series X, PS5 ve PC'de sınırlı süreli bir etkinliğin parçası olarak oyuna eklendi.

Battlefield 2042; PlayStation 5, Xbox Series X ve PC’de beklenen daha küçük ölçekli Conquest ve Breakout modlarını oyuna ekledi. DICE, şu anki tüm platformlarda 64 oyunculu Conquest ve Breakout modlarını başlattı ancak şimdilik yalnızca sınırlı süreli modlar olarak.

Oyunun All-Out Warfare menüsünde bulunan yeni modların henüz bir bitiş tarihi yok, bu yüzden DICE yakında onları kalıcı olarak eklemeye karar verebilir. Xbox One veya PlayStation 4’te oynuyorsanız, aynı modlarda maksimum 64 oyuncuyla sınırlı olacaksınız ancak ne yazık ki daha yeni donanımdan yeni oyuncularla çapraz oynama yapamayacaksınız.

Battlefield 2042 Eleştirilerin Hedefi Olmuştu

Battlefield 2042

Battlefield 2042, lansmanından bu yana hatalar ve eleştiriler ile mücadele ediyor; DICE, oyunu istikrara kavuşturmak için takip ettiği planlı düzeltmelerin bir yol haritası paylaştı. Oyunun en son güncellemesi bazı kritik sorunları ele alırken, aynı zamanda oyunun tatiller için yaklaşmakta olan Noel Baba kostümü gibi güncellemeler de duyuruldu.

Battlefield 2042’nin Son Güncelleme Notları:

  • Madde işaretlerinde yapılan iyileştirmeler kayıt tutarlılığını etkiledi.
  • Mermi dağılımı ve geri tepme için denge değişiklikleri yapıldı.
  • Piyadelere karşı etkinliklerini azaltmak için Kara Aracı 30mm, 40mm ve 57mm Toplarda daha fazla denge değişikliği yapıldı.
  • Bir oyuncunun düşmanlara görünmez görünebileceği nadir bir hata düzeltmesi yapıldı.
  • El Bombası ve Fırlatıcılarla ilgili çeşitli hatalar için düzeltmeler yapıldı.
  • Cross-Play’den çıkmayı kolaylaştırmak için Xbox oyuncuları için menü akışında iyileştirmeler yapıldı.
  • Genel ses deneyiminizi geliştirmek için netlik, mesafe ve yön algısına odaklanan çoklu ses iyileştirmeleri yapıldı.

Oyunun son güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunu detaylı olarak ele aldığımız inceleme yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz!

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol