Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Battlefield 2042 1.2 Güncellemesi Yayınlandı

Battlefield 2042 için en son güncelleme, Kaleidoscope haritasını yeniden yarattı ve Uzman karakter modellerini diğer birçok değişiklikle birlikte güncelledi.

DICE, bu hafta Battlefield 2042‘yi bazı silahları yeniden dengeleyerek, yaşam kalitesi iyileştirmeleri yaparak ve Uzman karakter modellerini güncelleyerek oyunun içeriğini cilalamaya odaklanan bir yama ile güncelledi. Artık, yeni Oyuncu Profili özelliği sayesinde oyun içi performansınızı ve istatistiklerinizi daha iyi takip edebileceksiniz.

Battlefield 2042, DICE’ın 2002’den beri devam eden büyük ölçekli taktik birinci şahıs nişancı serisinin en yeni oyunu. Battlefield 2042, lansmanından bu yana oyuncular tarafından yoğun bir şekilde eleştirildi. Oyun, Steam’de 70.000’den fazla olumsuz yorum aldı ve bu da onu yalnızca serideki en kötü performans gösteren Battlefield oyunu değil, aynı zamanda Steam platformundaki en olumsuz yorumlanan oyunlardan biri haline getirdi.

Battlefield 2042 1.2 Yama Notları

Battlefield 2042

Bu son Battlefield 2042 güncellemesinin en önemli özelliği, oyunun ilk lansman haritaları için planlanan bir dizi yeniden çalışmanın ilki olacak olan Kaleidoscope haritasının büyük bir elden geçirilmesi oldu. Görüş hatlarını kırmak ve daha iyi piyade hareketi sağlamak için yeni yerleştirilmiş varlıklar ve arazi modifikasyonları şeklinde yeni bayrak konumları ve daha fazla koruma eklendi.

Yeni varlıklar, taktiksel yıkıma tabi olarak ayarlandı ve haritanın maç boyunca yeni şekillerde gelişmesine yardımcı oldu. Parktaki İleri Operasyon Üssü ve Kulenin yakınındaki bir komuta merkezi gibi yeni alanlar da daha fazla oyun olanağı getirildi. The Renewal haritası ise Sezon 2 ile birlikte yenilenmiş bir şekilde kullanıcılara sunulacak.

Battlefield 2042’nin Uzmanları için bir “Style and Tone” güncellemesi, karakter modellerini ustaca elden geçirdi. Modellerin çoğu, çoğunlukla orijinal tasarım korunarak daha ayrıntılı olacak şekilde ayarlandı. Sonunda oyuncuların oyun içi ilerlemeyi ve performansı daha iyi takip etmelerini sağlayan yeni bir Oyuncu Profili özelliği eklendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.