Battleborn

MMOFPS
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.6

Kullanıcı

Battleborn’u Kısıtlamalı Olarak Ücretsiz Oynamak Mümkün

Oyunu bazı kısıtlamalarla birlikte, ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Gearbox Software tarafından geliştirilen takım oyununa dayalı MOBA oyunu Battleborn, artık bir iki kısıtlama ile birlikte ücretsiz olarak oynanabilecek. Karakter ve mod kısıtlaması ile gelen ücretsiz sürüm, yeni oyuncuları Battleborn rekabetçi arenasına kazandırmak için çok işe yarayacak diyebiliriz. Çünkü ücretsiz sürüm sadece rekabetçi arena modunda oyuna giriş yapmanıza imkan veriyor.

Oyunun ücretsiz sürümü, çok oyunculu rekabetçi modlarda açık olan haritalar ile birlikte erişilebilir olacak. Bu mod için herhangi bir zaman ya da seviye kısıtlaması bulunmayacak. Ancak oyunda yer alan bütün karakterleri ücretsiz olarak oynamanız mümkün olmayacak.

Oyunda toplam 30 farklı karakter bulunuyor. Ücretsiz oynayanlar, her hafta değişecek olan 6 karakterlik havuzdan seçim yapabilecekler. Karakterleriniz ile co-op hikaye bölümlerini oynamanız mümkün olmayacak. Hikaye bölümleri ve bütün karakterler için oyunu satın almanız gerekecek.

Playstation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinden ücretsiz versiyonu oynayabilirsiniz. Ancak konsol oyuncuları için Playstation Plus veya Xbox Live Gold üyeliği gerektiğini hatırlatalım. PC oyuncuları ise Steam mağazasında yer alan sayfası üzerinden indirip oynamaya başlayabilirler. Buraya tıklayarak Steam sayfasına gidebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol