Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Battle Royale Güreş Oyunu OutRage Duyuruldu

Hem battle royale hem de dövüş içeren yeni oyun OutRage duyuruldu.

Fortnite ve Apex Legends gibi oyunların çok oyunculu kaosunu seviyorsanız ve Street Fighter 6, Streets of Rage 4 ve WWE 2K23’teki kavgaları izlemekten keyif alıyorsanız size göre bir oyun geliyor. OutRage, ücretsiz, takım tabanlı ve battle royale modları sunan 32 oyunculu bir dövüş oyunu olacak. Daha önce kült klasik yarış oyunları Pure ve Split Second’ın yanı sıra LEGO Star Wars serisi üzerinde de çalışmış olan Brighton merkezli Hardball Games tarafından yapılan OutRage, Steam’de PC oyun testleriyle başlayacak ve daha sonra konsollar ile mobile gelecek.

OutRage, istenmeyen ‘Öfke’ artırıcı yan etkileri olan bir yeraltı dövüş yarışmasına odaklanıyor. Bu, oyunun oynanışının temeli olacak ve dövüşler sırasında ‘Öfkelenerek’ kısa bir süre için daha büyük, daha sert ve daha güçlü hale geleceksiniz. Savaşlar, faydalanabileceğiniz tuzaklar ve tehlikelerle dolu, tamamen yok edilebilir ortamlarda gerçekleşecek.

OutRage 2024’te Erken Erişime Açılacak

OutRage

Geliştirici Hardball Games, “Birlikte takım tabanlı oyunlar oynamayı seviyoruz ancak yeni bir oyunda ustalaşmak için haftalarca veya aylarca yatırım yapacak vaktimiz her zaman olmuyor. Herkesin alıp arkadaşlarıyla oynayabileceği bir şey yaratmak istedik ancak ekstra zaman ayırmak isteyen oyuncular için bir ödül sistemi ve ilerlemeye de sahibiz. Bu nedenle eğlenceli ve erişilebilir bir proje yaptık.” dedi.

Oyun, çeşitli oynama yolları sunacak: Hakimiyet, bir harita kontrol modu; Survival, üç mini battle royale turundan oluşan bir seri; Birikmiş Öfkeyi toplayıp saklamanız gereken bir mod olan Rage Bank; Pain Points, puana dayalı basit bir hesaplaşma ve bayrak yakalama modunun bir dönüşü olan Crate Grab. Oyun, ilkbahar 2024’te erken erişime çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.