Battle Chasers’ın Nintendo Switch Çıkış Tarihi Belli Oldu

Battle Chasers diğer konsolların ardından şimdi de Nintendo'nun cihazına geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Battle Chasers’ın Nintendo Switch’e gelmesini bekleyenler arasındaysanız, sevindirici haberlerimiz var. Nihayet oyun için bekleyiş sona eriyor çünkü Nintendo bugün bir duyuru yaparak Battle Chasers’ın 15 Mayıs 2018 tarihinde Switch platformu için çıkış yapacağını açıkladı. Oyunun önceki sürümleri PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkış yapmıştı. Battle Chasers’ın Nintendo Switch sürümü ise hem dijital, hem de kutulu olarak satılacak ve fiyatı da her iki sürümde sabit şekilde 39.99 dolar olacak.

Battle Chasers: Nightwar, klasik konsol oyunlarından esinlenerek yaratılan, sıra tabanlı dövüşler ve zindan mekanikleri içeren, hikâyesiyle ilgi çeken bir rol yapma oyunu. Keşfedeceğiniz geniş bir dünyanın olduğu yapım JRPG formatında sıra tabanlı savaş mekanikleri barındırırken, kendine özgü mana sistemine ve Battle Burstlara da sahip.

Oyundaki zindanlar rastgele oluşturulurken, içlerinde çok sayıda tuzak, bulmaca ve gizem bulunuyor. Aynı zamanda karşınıza nadir bulunan eşyalar ve zorlayıcı boss dövüşleri de çıkıyor.

Battle Chasers: Nightwar, normalde 7 Ekim 2017 tarihinde PC ve diğer konsollar için satışa çıkmış, oyuncuların beğenisini kazanmıştı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol