Battle Brothers’ın Yeni Genişlemesi Blazing Deserts Duyuruldu!

Battle Brothers 2020'nin ikinci çeyreğinde yeni bir genişleme paketi alacak.

3 yıldır bilgisayar platformu oyuncuları tarafından Steam üzerinde oynanmaya devam eden Battle Brothers yeni bir genişleme haberi ile gündeme geldi. 2020 yılının ikinci çeyreğinde yayınlanacak olan yeni genişlemenin adı ‘Blazing Deserts’ olarak belirlendi.

Steam Yeni Ay Yılı indirimleri kapsamında 27 Ocak’a kadar yüzde 50 indirimle 49.00 TL yerine 24.50 TL olarak satışlarına devam eden Battle Brothers yeni genişleme paketi ile içeriğini zenginleştirmeye devam edecek. Yapım Steam sayfası üzerinden yeni genişlemeye dair bazı bilgileri oyuncular ile paylaştı.

Steam üzerinden yapılan açıklama da geliştirici ekip yeni bir genişleme paketi üzerinde çalıştıklarını ve genişlemenin adını Blazing Deserts olarak belirlediklerini söylemiş. Blazing Deserts ile oyun içerisine çölleri ve yemyeşil ormanları ekleyecek olan geliştirici ekip, doğada dolaşan birkaç canavarın da oyuncuların karşısına çıkacağından bahsetmiş.

Yeni politik sistem, yeni ekipmanlar, yeni silahlar, yeni sözleşmeler, zırhlar kastlar, Fars ve Arap kültüründen esinlenilen bir ton içerik genişlemede yer alacak.

Bunlarla da yetinmeyen geliştirici ekip Blazing Deserts’ün piyasaya sürülmesi ile birlikte oyuncularına yeni etkinlikler de sunacakmış. Paketin piyasaya sürüleceği tarih net bir şekilde açıklanmazken 2020’nin ikinci çeyreğinde oyuncuların beğenisine sunulacağı ifade edilmiş.

Yeni genişlemeye ek olarak oyuna ücretsiz bir güncellemenin de geleceğini unutmadan belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol