Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Batman Arkham Shadow İçin Hikaye Fragmanı Yayımlandı

Quest 3'e bu sonbaharda çıkış yapması planlanan Batman Arkham Shadow'da Gotham Şehri içerisinde yeni bir tehdit baş gösteriyor.

Yayıncı Oculus Studios ve geliştirici Camouflaj, daha önce resmi olarak duyurdukları Batman Arkham Shadow‘un yeni bir hikaye fragmanını yayınladı. Summer Game Fest etkinliği kapsamında sunulan hikaye içeriği herhangi bir oynanış görüntüsüne sahip olmadığından dolayı oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağını bilemiyoruz.

Açıklanan detaylara göre sanal başlık Quest 3‘e bu sonbaharda çıkış yapması planlanan Batman Arkham Shadow’da Gotham Şehri içerisinde yeni bir tehdidin baş gösterdiğini söyleyebiliyoruz. Gizemli Fare Kral ve onun sadık takipçilerine karşı mücadele edebileceğimiz yapımda, Arkham serisinin yeni devam oyunuyla beraber kendimizi buluyoruz.

Batman Arkham Shadow İkonik Karakterler Geliyor

Gotham Şehri’ni yeni bir bakış açısıyla görebileceğimiz VR destekli proje Batman: Arkham Origins‘teki olaylardan yaklaşık iki yıl sonrasını konu alıyor. Oyun içerisinde Scarecrow, Harley Quinn ve çok daha fazla ikonik karakter bulunuyor. Aynı zamanda bu karakterlerin kökenlerini de görebiliyoruz. Seriden aşina olduğumuz aksiyon mekaniklerinin yer aldığı deneyimde şehrin karanlık sokaklarına doğru adım atmaya hazırlanıyoruz.

Batman Arkham Shadows 1

Batman Arkham Shadow’da nasıl dövüşeceğimizi siz özelleştirebiliyor ve hangi silahları kullanabileceğinize siz karar verebiliyorsunuz. Favori aletlerle beraber ilerleyebileceğiniz yapımda, farklı dövüş stilleri arasında geçiş yapabilir ve düşmanlara farklı kombolar uygulayabilirsiniz. Tanıdık ve sevdiğiniz karakterlerin her biri yapımda yer alıyor. Diğer taraftan yukarıda bahsettiğimiz karakterlerin yanı sıra Harvey Dent ve Jim Gordon gibi isimler de bulunuyor.

Arkham serisinin devam oyunu sadece sanal başlıkla çıkacak olmasından dolayı elbette hayranların büyük bir kısmı hayal kırıklığına uğramış durumda. Ancak geldiğimiz noktada oyunun Quest 3‘ü sattırmak için sponsorlu bir şekilde geliştirildiğini de aktaralım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.