Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Baştan Yapılan XIII Remake’in Oynanış Videosu Geldi

Nintendo Switch sürümüyle birlikte, Xbox One, PS4 ve PC oyuncuları için oyunu elden geçiren büyük bir güncelleme 13 Eylül'de yayınlanacak.

Microids’in kült-klasik birinci şahıs nişancı oyunu XIII Remake, ilk olarak Kasım 2020’de piyasaya sürüldü ancak basitçe söylemek gerekirse, oyunun lansmanı tam bir felaket oldu. O zamandan beri yeni geliştirici Tower Five, oyunun Nintendo Switch sürümü ile yayınlanacak olan büyük bir güncelleme duyurdu.

Oyunun Nintendo Switch’e çıkış yaptığı gün, PS4, Xbox One ve PC sahipleri tüm oyunu elden geçiren büyük bir ücretsiz güncelleme yayınlanacak. Yani adeta yeniden yapım bir oyun yeniden yapıldı desek yeridir, bu tür bir olayı çok sık görmeyiz. Oyunun felaket olarak çıkış yapması çok kötü oldu ancak ücretsiz bir şekilde oyunu güncellemeleri güzel.

XIII Remake Yeni Sürüm Oynanış Videosu

XIII Remake

Yapay zeka ve sanat yönetimindeki iyileştirmeleri gösteren yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Saniyede 60 kare oynanış desteği ile teknik performans da iyileştirildi. Sergilenmemiş olsa da, çok oyunculu, orijinal oyundan bir adım geride ama yine de uygun olan 13 oyuncuya kadar çoklu oyuncu modunu destekleyecek.

XIII Remake, ücretsiz güncellemesiyle birlikte 13 Eylül’de Nintendo Switch için çıkış yapacak. Aşağıda, gelecek güncellemenin oyuna getireceği en önemli değişikliklerin bir listesini bulacaksınız. Gördüğünüz gibi, bunlar tek tek hataları değil, bütün bölümleri kapsayacak:

 • Görseller, orijinalin farklı stili dikkate alınarak rafine edildi.
 • Düşmanların yapay zekası geliştirildi.
 • Arayüz tamamen yeniden tasarlandı.
 • XIII Remake’in tüm müzikleri yenilendi.
 • Oyun, Xbox Series S/X ve PS5’te 60 FPS desteği alacak.
 • Çok oyunculu mod (2’den 13 oyuncuya kadar) uygulandı.
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.