Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Barbie’nin Bilet Satışları Yeni Bir Rekora İşaret Ediyor

21 Temmuz'da gösterime girecek olan Barbie filminin, ön bilet satışları rekor kırmaya başladı.

Ön bilet satışları açısından Barbie, Avatar: The Way Of Water’dan bu yana en çok hasılat yapan film olma yolunda ilerliyor. Gişe Şirketi’ne göre Barbie bu yıl şu ana kadar çıkan tüm filmleri geride bırakıyor. Referans olarak kıyaslama yapacak olursak The Way of Water 134 milyon dolarlık bir gişe ile başlangıç yapmıştı. Bu hafta sonu, yurt içi hafta sonu gişe hasılatının toplamda 200 milyon doları aşacağı söylendi.

Ayrıca Ulusal Tiyatro Birliği’ne göre, aynı gün Barbie ve Oppenheimer gösterimlerine 200.000’den fazla sinemaseverin katılması bekleniyor. AMC daha önce, sinema zinciri Stubs üyelerinin 40.000’den fazlasının aynı gün her iki film için de bilet satın aldığını bildirmişti. Film, duyurulduğu günden bu yana gerçekten inanılmaz derecede başarılı PR çalışmaları yürüttü.

Barbie, Yılın İzlenme Rekorunu Kırabilir

Barbie

Burger King, Balmain, Forza Horizon, Xbox ve Vogue gibi büyük markalar; film için gerçekten başarılı reklam projelerine imza attı. Artık farklı sektörlerde o kadar çok koleksiyon ve ürün gördük ki artık yalnızca pembe renk gördüğümüzde bile hepimizin aklına aynı şey geliyor. Bu yüzden 21 Temmuz gerçekten sinema sektörü için oldukça heyecan verici bir gün olacak.

Diğer film haberlerinde, Barbie yönetmeni Greta Gerwig Netflix ile en az iki The Chronicles of Narnia filmi yazmak ve yönetmek için bir anlaşma imzaladı. SAG-AFTRA üyeleri 1980’den beri ilk kez greve gitti. 14 Haziran’da Oppenheimer oyuncu kadrosu, greve başlamak için Londra’daki filmin galasından ayrıldı. Deadpool 3 ve Gladiator 2 dahil olmak üzere birçok filmin çekimleri duraklatıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.