Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Banishers: Ghosts of New Eden’dan Yeni Fragman Geldi

Banishers: Ghosts of New Eden için yeni fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Oyun önümüzdeki ay çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici DONT NOD ekibi tarafından oyunculara sunulmaya hazırlanan aksiyon rol yapma oyunu Banishers: Ghosts of New Eden için yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman içerisinde aşk, ölüm ve fedakarlık duyguları ön plana çıktı ve bunların yoğun bir şekilde hissedildiği hikaye içeriği bizlere sunuldu.

Yeni fragmanlarla beraber ön plana çıkmaya devam eden Banishers: Ghosts of New Eden, hem oyuncular hem de oyuncu toplulukları tarafından beklenen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda gizemli bir laneti kaldırmak için elimizden geleni yapabileceğimiz bir dünya bulunuyor. Burada farklı vakalara doğru yönelebiliyor, bu vakaları çözmek için etrafı keşfedebiliyor ve gizem dolu bir ortama geçiş yapabiliyoruz.

Banishers Çok Beklenen Bir Yapım

İlgi çekici grafiklerle ve animasyon tarzıyla beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan yapım, tek oyunculu hikaye odaklı bir içeriği bizlere sunmak istiyor. Oyunda iki farklı karakter olarak ilerleyebiliyor, büyü ve silahlar üzerinde ustalaşmaya çalışıyor, düşmanlara yaklaşımımızı tamamen biz belirleyebiliyor ve büyülü bir dünya içerisinde yerimizi alabiliyoruz. Kadim sırları açığa çıkarabileceğimiz ve seçimler yapabileceğimiz yapım, atmosferi ile oyuncuların dikkatini çekmeye hazırlanıyor.

Banishers 01 11 24

Banishers: Ghosts of New Eden, 13 Şubat tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanmayı bekliyor. Oyunun aynı zamanda ön siparişleri açık durumda ve 35 dolarlık fiyat etiketi ile beraber şu andan itibaren oyunu satın alabilir ve beklemeye koyabilirsiniz. Ön siparişlerde herhangi bir indirim bulunmuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.