Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Baldur’s Gate 3 Karakter Görünümü “Yakında” Değiştirilebilecek

Şimdiye kadar Baldur's Gate 3'teki bir karakter yaratıldığında oyun boyunca aynı kalıyordu. Ancak, bu yakında değişecek.

Baldur’s Gate 3‘teki karakter kişiselleştirme modunun zengin olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Oyun, benzersiz bir karakter yaratmaya gelince çok sayıda olasılık sunmasıyla bir hayli çeşitliliğe sahip. Bu, Larian Studios tarafından yayınlanan ve prömiyer hafta sonu boyunca oyuncuların karakter yaratıcısında toplam 88 yıl geçirdiklerini gösteren son istatistiklerle de kanıtlandı.

Mevcut seçeneklerin çeşitliliği oyuncuları gerçekten memnun etse de, er ya da geç kahramanımızın görünüşü bizi sıkmaya başlayabiliyor. Ne yazık ki oyun, karakterin görünümünü daha sonra değiştirme imkanı vermiyor, bu nedenle yaptığınız seçimler oyunun sonuna kadar sizinle kalıyor. Bu da karakterinin “imajını” yenilemek isteyenler için can sıkıyor. Görünüşe göre, geliştiriciler de bunun farkında.

Yeni Baldur’s Gate 3 Güncellemesi Yakında

Baldur's Gate 3

Son zamanlarda, Larian Studios’un yayın direktörü Michael Douse, bir oyuncunun oyunun sonraki aşamaları için bir karakter yaratıcısı seçeneğinin eklenmesi talebine “bazı şeyler pişiyor” diyerek yanıt verdi. Kuşkusuz, geliştiricinin yanıtı çok spesifik değil ancak geliştiricilerin zaten oyuna böyle bir özellik eklemek için çalıştıklarının bariz bir kanıtı.

Ayrıca “bazı şeyler pişiyor” kelimesinde “bazı şeyler” kelimesi de dikkat çekiyor. Belki de Larian Studios bizim için daha fazlasını hazırlıyor. Oyuna yeni güncellemeler yayınlama sıklığı göz önüne alındığında, bu gizemli “şeyler” için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağımızı da tahmin ediyoruz. Oyunun çıkışından bu yana 1 hafta geçmesine rağmen 3 tane detaylı Baldur’s Gate 3 hata düzeltmesi güncellemesi gördük.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.