Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Baldur’s Gate 3 İçin Yeni Güncelleme Sorunları Ortadan Kaldırıyor

Baldur’s Gate 3 için yayınlanan yeni güncelleme oyunun sorunlarına ve çökme hatalarına odaklanıyor. Bu hatalar giderilerek daha sorunsuz bir oyun deneyimi elde ediliyor.

Larian Studios tarafından oyunculara sunulan izometrik rol yapma oyunu Baldur’s Gate 3 için yeni bir hotfix yayınlandı. Tamamen oyundaki sorunlara odaklanan bu yeni güncelleme ile beraber oyunda yer alan kitlenmeler, çökmeler, takılmalar ve daha fazlası ortadan kaldırılıyor. Böylece daha stabil ve akıcı bir oyun deneyimi elde etmiş oluyorsunuz.

Baldur’s Gate 3 için yayınlanan yeni güncelleme ile beraber Onur modunda çeşitli sorunlar ortadan kaldırılıyor. Bu mod içerisinde kayıtlı bir oyunu yüklemeye çalışırken karşılaştığınız çökme sorunu artık yeni hotfix ile beraber ortadan kaldırılıyor. Ayrıca bölünmüş ekrana ikinci bir oyuncu katılım sağladığında yine bir çökme yaşanıyordu. Bu çökmenin de bu güncelleme ile beraber önüne geçilmiş oldu.

Baldur’s Gate 3 Artık Daha Sorunsuz

Yeni güncelleme sadece bu düzeltmeleri uygulamakla kalmıyor aynı zamanda ekranda sanal bir klavye varken Xbox kablosuz kontrolcünün bağlantısının kesilmesine neden olan bir sorun daha ortadan kaldırılıyor. Böylece kontrolcünüzle beraber dilediğiniz şekilde oyuna oynayabiliyorsunuz. Bunun dışında oyunda yer alan NPC‘lerle ticaret yaparken meydana gelen çeşitli çökme sorunları da gideriliyor. Dolayısıyla oyundaki karakterlerle dilediğiniz gibi etkileşime geçebiliyorsunuz.

Baldurs Gate 3 Patch Notes

Yayınlanan bu güncelleme oyunun sorunlarına ve çökme hatalarına odaklanıyor. Yani herhangi bir performans artışı gibi bir durum sunmuyor. Bunun dışında ilerleyen süreçte AMD tarafından oyunculara sunulan FSR 3.0 teknolojisi de oyundaki yerini almaya hazırlanıyor.

AMD FSR 3.0 teknoloji desteği ile beraber oyundan daha akıcı bir deneyim elde edebiliyor ve ekran kartınıza daha fazla yük bindirmeden oyunu tamamlayabiliyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.