Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Baldur’s Gate 3 İçin Fotoğraf Modu Güncellemesi Duyuruldu

Larian, Baldur's Gate 3'e fotoğraf modu getireceğini duyurdu. Oyuncular şimdiden heyecanlı.

Gelmiş geçmiş en yüksek puanlı oyun olmayı başaran Baldur’s Gate 3, çıkışının üzerinden aylar geçmesine rağmen oynanmaya ve üzerine konuşturmaya devam ediyor. Zekice yazılmış karakterler, harika diyaloglar, seçimleriniz ile şekillenen dünya, onlarca farklı final ve sinematik sunumuyla benzersiz bir oyun olan bu yapım, sıra tabanlı oyun sevmeyenlerin bile kalbini kazanıyor.

Larian Studios, her birimizin aklına kazınan, detaylarıyla mest eden ve kesinlikle bazı anlarınızı ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz bir dünya yarattı. Herhangi bir üçüncü taraf uygulama kullanmadan fotoğraflar çekerek sevdiğiniz anlarınızı ölümsüzleştirmenize olanak sağlayan Fotoğraf Modu güncellemesi ile yakında bu mümkün olacak.

Baldur’s Gate 3 Fotoğraf Modu Onaylandı

Baldur's Gate 3 İçin Fotoğraf Modu Güncellemesi Duyuruldu

Fotoğraf modu son zamanlarda yeni nesil oyunların tümünde yer etti ve aranan bir özellik haline geldi. Baldur’s Gate 3’te bulunmayan bu özellik, yakında oyuna dahil edilecek. X platformundan bir kullanıcı, bir fotoğraf modunun getirilmesinin harika bir fikir olacağını belirtti ve Larian Studios’un yayın direktörü buna kısa ve öz bir şekilde “Listemizde var” şeklinde yanıt verdi.

Hatta fotoğraf modunun oyuna dahil edilmesiyle Larian Studios’un oyundaki en iyi fotoğrafları görmemizi sağlamak için bir fotoğraf yarışması duyurmasını bekliyoruz. Oyuncuların yaratıcıklarını gerçekten merak ediyoruz. Ayrıca kampınızı çıplak adamların basması gibi yakaladığınız ilginç anları görmek de gerçekten güzel olurdu.

Son olarak, geçtiğimiz günlerde PS 5 için yayımlanan oyunun bu yıl içerisinde Xbox platformlarına da geleceğini ve böylelikle Switch hariç tüm konsollara çıkış yapmış olacağını da sizlere hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.