Baldur’s Gate 3 Geliştirilme Görüntülerinden Bir Kesit Yayınlandı

Sahne arkası geliştirme görüntüleri yeni videoda sergilendi.

Bir çok oyuncu tarafından beğenilen, olumlu bir çok eleştiri alan Baldur’s Gate, yeni çıkacak olan Baldur’s Gate 3 oyunu için kısa bir sahne arkası video’su yayınladı.

Oyunun yapımcısı Larian Studios, Twitter aracılığıyla yeni çıkacak oyunları için kısa bir video ekledi.

Önceki oyunlardan hikayeci Volo‘yu şehirde “yeni geliştirmeler” ve “geri dönüş zamanı” hakkında konuştuğunu görüyoruz. Devamında bir müzik montajı, sahne arkası ve motion capture bölümlerinde izliyoruz. Video “Something’s brewing” yani “bir şeyler oluyor” diyerek ve 27 Şubat’ı tarihini göstererek bitiyor.  Belki de bu bir çeşit gameplay, hikaye detayı ya da başka bir şey olacak. 27 Şubat’ı bekleyip neler olacağını göreceğiz.

Geçen yılki E3 2019 Fuarın’da Baldur’s Gate 3 duyuruldu. Baldur’s Gate 3 oyun severler için en çok beklenen RPG oyunlarından bir tanesi.  Larian Studio, daha karanlık bir hikaye ve bu stüdyoda şimdiye kadar yapılmış en büyük rol yapma oyunu olacağının altını çiziyor.

Baldur’s Gate 3,  şu anda PC ve Google Stadia için geliştiriliyor. Bu nedenle önümüzdeki aylardaki durumu hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol