Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Back 4 Blood’un Yeni Ek Paketi ‘River of Blood’ Duyuruldu

Turtle Rock Studios geliştirdiği Back 4 Blood'ın üçüncü genişleme paketi, oyuncuların eğlenmesi için yeni hediyelerle dolu olarak Aralık ayında piyasaya sürülecek.

Back 4 Blood için “River of Blood” adlı bir sonraki DLC, 6 Aralık’ta çıkacak ve bir dizi yeni içerik içerecek. Başlangıçta Left 4 Dead 2’nin manevi halefi olarak lanse edilen oyun, Valve’in ikonik kooperatif zombi nişancı serisini canlandırma girişimiydi. Ne yazık ki, tam olarak başarılı olamadı ancak bu kötü bir oyun olduğu anlamına gelmez.

Ağustos ayında Back 4 Blood, oyunun ikinci büyük güncellemesi olan Children of the Worm DLC‘sini piyasaya sürdü. Ondan önce “Tunnels of Terror” vardı ve bu genişletmelerin her ikisi de yeni PvE deneyimleri ve ek güzellikler sunuyordu. Artık, bir sonraki büyük genişletme paketine ise 1 ay gibi bir süre kaldı ve yeni paket hakkında bazı detaylar öğrendik.

Back 4 Blood: River of Blood Neler Sunacak?

Back 4 Blood

Back 4 Blood Steam sayfasında, 6 Aralık’ta çıkacak olan üçüncü DLC hakkında bazı ayrıntılar verildi. En büyük ekleme, beş harita ve bazı yeni “düşman tehditleri” ile gelecek yepyeni hikaye kampanyası olacak. Ayrıca kadroya Tala adında yeni bir Temizleyici eklenecek. Eski bir tarikatçı olarak tanımlanan Tala’ya, aslında takımın yardım için arayabileceği bir Tallboy olacak “dost bir müttefik” eşlik edecek.

Yeni kampanya ve Temizleyicinin yanı sıra yeni silahlar ve silah görünümleri, karakter görünümleri, aksesuarlar, kartlar ve daha fazlası da olacak. Özet olarak, hayranların yeni Back 4 Blood güncellemesinde sabırsızlıkla bekleyecekleri birçok yeni içerik olacak. Oyun geçen yılın sonlarında piyasaya sürüldüğünde, çoğu kişi bitmiş ürünü eleştirdi, özellikle başkalarıyla oynarken bile affetmeyen oynanışa dikkat çekti.

Turtle Rock Studios bu zorluğu azaltmaya çalışsa da, Back 4 Blood için daha önceki bir güncelleme aslında daha da zor bir mod ekledi çünkü zorluktan şikayet edenler olduğu gibi, daha fazla zorluk isteyenler de vardı. Pek çok hayran için yaklaşmakta olan “River of Blood” ek paketi, oynamaya devam etmek için yeterince cazip olacak ve muhtemelen başkalarını oyuna geri dönmeye teşvik edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.