Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Back 4 Blood’ın Deste Sistemi Tamamen Yenilendi

Back 4 Blood Tüm Desteyi Kullanma sistemi, son güncellemedeki daha fazla değişim ile birlikte kullanıma sunuldu.

Back 4 Blood‘un son güncellemesi oldukça kapsamlı. Turtle Rock Studios, yeni özellikler, hikaye güncellemeleri, Swarm PVP güncellemeleri, arayüz güncellemeleri ve tam deste ile oynama yeteneği içeren kooperatif zombi nişancı oyunu için en son güncellemesini yayınladı.

Geçtiğimiz gün yayına giren en son güncellemenin en büyük özelliği Tam Deste ile Oynama yeteneği içeren oyun modu oldu. Bu mod, oyuncuların bir Seferin başlangıcında tüm zorluklar için destelerindeki 15 kartın tümünü kullanmalarını sağlayacak. Bu sayede kısıtlı kart seçiminden şikayetçi olan oyuncuların oyuna geri dönmeleri için güzel bir teşvik sağlanmış oldu.

Back 4 Blood’ta Artık Tüm Desteyi Kullanabilirsiniz

Back 4 Blood
Back 4 Blood’a oyundan atma seçeneği de eklendi.

Tam yama notlarını da yayınlayan Turtle Rock Studios, “No Hope’daki 15 kart kullanımının topluluk tarafından iyi karşılandığını hissettik ve bu seçeneği tüm zorluklara yaymak istedik. Gelecekte, sıralı çekiliş ve tam rastgele desteler gibi birden çok deste stili eklemeyi düşünüyoruz. Bu özellikle daha iyi çalışması için bazı zorluklar yeniden dengelendi.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Back 4 Blood‘da sizi rahatsız eden oyuncuları oyundan atma seçeneği de oyuna eklendi. Sistem, yalnızca birisi oyun sınırları dışında oynuyorsa oyundan atılma seçeneğini tetikleyerek kötüye kullanımı önleyecek. Turtle Rock ayrıca burada, bu sistemin nihai olmadığını ve geleneksel oylama sistemlerini “sömürülebilir ve sıkıntılı” bulduğu için yakından izleyeceğini de belirtti.

Bu yeni özelliklerin yanı sıra yeni afişler, spreyler ve amblemler de eklendi. Buna 12 yeni Yakma kartı, Çarpık Sandık Yolsuzluğu kartları, Temizleyici görünümleri ve Efsanevi aksesuarlar da dahil. Kampanya güncelleme listesi çok kapsamlı ve her bir değişikliğin nedenini açıklamak için baştan sona faydalı geliştirici notları paylaşıldı. Güncelleme notlarının tam listesini Back 4 Blood web sitesinde bulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.