Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Back 4 Blood: Tunnels of Terror Genişletme Paketi Tanıtıldı

Back 4 Blood: Tunnels of Terror ile yedi yeni Efsanevi silah, sekiz özel görünüm ve 15'in üzerinde yeni kartla Ridden Hives'ın derinliklerini keşfedin.

Turtle Rock Studios’un geliştirdiği Back 4 Blood‘un ilk büyük genişleme paketi olan Tunnels of Terror 12 Nisan’da piyasaya sürülecek. Güncelleme, Sharice ve Heng isimli iki yeni oynanabilir Temizleyici eklemenin yanı sıra yedi yeni Efsanevi silah, 12 silah görünümü oyuna eklenecek.

Ridden Hives adlı yeni PvE alanları da tanıtıldı ve keşfedilecek yedi tane olacak. Bunlar, Ridden isimli yaratıkların duvarlardan ve yarıklardan çıkabileceği, genişleyen yeraltı labirentleri olacak. Ayrıca sizi fazlasıyla zorlayacak olan yeni Ridden çeşitleri de oyundaki yerini alacak. Urchin, Shredder ve Ripper gibi yaratıklar kendi özel benzersiz yeteneklerine sahip olacak.

Back 4 Blood: Tunnels of Terror 12 Nisan’da Yayınlanacak

Back 4 Blood

Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz benzersiz yaratıklar, Back 4 Blood’ın PvP Swarm modunda oynanabilir olacak. Oyuncular, oranları eşitlemek için yeni kartlara sahip olacak. Genişletme dışı sahipler de, partideki en az bir kişinin sahibi olduğu sürece yeni içeriği kullanabilecek. Son olarak Tunnels of Terror, yine 12 Nisan’da yeni No Hope zorluk seviyesini ekleyen ücretsiz bir güncelleme ile aynı zamana denk gelecek.

Oyunu hiç bilmeyenler için de biraz açıklayalım. Dünya bir felaketle sarsıldı. Ölümcül bir parazitin neden olduğu bir salgın sonucunda insan nüfusunun büyük bir kısmı hayatını kaybetti. Şehirler aynı zamanda, onları yıkım yayan canavarca yaratıklara dönüştüren parazitlerin ev sahipleri olan Ridden tarafından da istila edildi. Temizlikçiler olarak bilinen bir grup kurtulan olarak zombilerle mücadele ediyorsunuz.

YouTube video

Back 4 Blood şu anda Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için mevcut. Temel oyun için incelememize buradan göz atabilirsiniz. Ayrıca oyunun Season Pass’ine 169 TL karşılığında Steam‘den sahip olabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.