Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Back 4 Blood: Children of the Worm Duyuruldu

Back 4 Blood Children of the Worm genişletmesi bu ayın sonlarında yeni karakter, hikaye bölümü ve birçok yenilik ile oyuna eklenecek.

Back 4 Blood büyük bir hit haline geldi. Hatta o kadar ki Çinli oyun devi Tencent, oyun piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra geliştirici Turtle Rock Studios’u satın aldı. O zamandan beri oyun, yeni oynanabilir karakterler ve silahlar ekleyerek oyunu genişletti. Bir sonraki genişleme paketi Children of the Worm da birkaç hafta içerisinde çıkış yapacak.

Children of Worm 30 Ağustos Salı günü çıkış yapacak ve oyuna birçok yenilik getirecek. Güncellemenin merkezinde yeni bir Temizlikçi olan Peygamber Dan yer aldı. Turtle Rock, Steam topluluğu güncellemesinde karakteri “silahlı, kendini son zamanların vaizi ilan eden birisi” olarak tanımladı. Ayrıca güncelleme ile birçok karakter ve silah görünümü de eklenecek.

Back 4 Blood: Children of the Worm Yenilikleri

Back 4 Blood

Children of the Worm ayrıca bir çift tamamen yeni silah ekleyecek. Kendi kendini açıklayan Ayı Tuzağı ve Dikenli telle sarılmış bir tüfek olan Kilitli Çene oyuna eklenecek. Bunlar da elbette yeni aksesuarlar ve kartlarla birlikte gelecek. Bunların hepsi, kendi silahlarını kullanan bir grup insan gibi görünen “yeni bir düşman tehdidine” karşı çıkarken işe yarayacak.

Tüm bunlara ek olarak, genişleme oyunun hikaye kısmına beşinci bir perde eklenecek. Yukarıdaki resimden gördüğümüz kadarıyla, muhtemelen bu yeni düşmanlarla yüzleşeceğimiz bir mağara duvarına inşa edilmiş bir gecekondu kasabasına benzeyen bir harita olacak. Back 4 Blood: Children of the Worm‘un ay sonunda geleceğini biliyoruz ancak şu anda ne kadara mal olacağını bilmiyoruz.

Referans olarak, oyunun ilk genişlemesi Tunnels of Terror 85 TL olarak fiyatlandırıldı. Bu da muhtemelen aynı fiyat etiketiyle çıkış yapacaktır. En azından yeni ek paketi herhangi bir platformda satın alabilecek ve oyunun çapraz desteği sayesinde arkadaşlarınızla oynamaya devam edebileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.