Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Azimli Oyuncu Yeni Battle for Azeroth Seviye Sınırına 4 Saatte Ulaştı

Battle for Azeroth'un maksimum seviyesine 5 saatten kısa sürede ulaştı.

Beklenen World of Warcraft ek paketi Battle for Azeroth dün gece satışa çıktı ve büyük bir ilgiyle çok sayıda oyuncunun sunuculara akın ettiği görüldü. Oyuna ek paketle birlikte yeni seviye sınırı da gelirken, bu sınıra bir oyuncu sadece 4 saat içinde erişmeyi başardı.

azimli oyuncu yeni battle for azeroth seviye sinirina 4 saatte ulasti 1

Mücadeleci World of Warcraft guildi Method’da yer alan Gingi adlı oyuncu önceki seviye sınırı 110’da bulunuyordu ve sadece 4 saat 17 dakika içinde yeni sınır olan 120’ye ulaşmayı başardı. Luigingi adlı Troll Druid karakteriyle oynayan Gingi bu anları Twitch üzerinden de canlı yayınla gösterirken, çok fazla kişi tanıklık etti.

Peki Gingi nasıl bu kadar kısa sürede en üst seviyeye çıkmayı başardı? Tecrübeli World of Warcraft oyuncusu mümkün olduğu kadar çok görev tamamladı ve Method guildindeki arkadaşları Meeres ile Deepshades’ten de bu sırada yardım aldı. Üstelik bu anları da son Battle for Azeroth beta sürümünde zaten planlamışlardı.

Elbette deneyimli oyuncu bir rekor kırdı fakat World of Warcraft: Battle for Azeroth’ta yeni seviye sınırına herkesin bu kadar kısa sürede ulaşması mümkün değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.