Axiom Verge 2 Önümüzdeki Yıl Gelecek!

Axiom Verge'in ikinci oyunu önümüzdeki yıl konsol ve bilgisayar platformu için çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Konsol ve bilgisayar platformu için 2015’in Mart ayında lansmana çıkan Axiom Verge o dönemden günümüze kadar o kadar çok sattığı geliştirici ekip ikinci oyunu da geliştirmek zorunda kaldı. Oyuncuların tatmin eden ilk oyun hala oynanmaya devam ederken ikinci oyunun 2020’de lansmana çıkacağı oyuncular ile paylaşıldı.

Amerikalı bağımsız oyun geliştirme stüdyosu olan Thomas Happ Games, Axiom Verge ile milyonlarca dolar gelir elde etti. 2015 yılında piyasaya çıkış yapması ile oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran yapım ikinci oyunu için de zemin hazırladı. Nintendo eShop üzerinde sergilenmeye başlanan oyun çıkış tarihini 2020 olarak duyurdu. Önümüzdeki yıl içerisinde hem konsol hem de bilgisayar platformuna çıkış yapacak olan oyun daha zengin bir içeriğe ev sahipliği yapacak.

Aksiyon, macera ve platform oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Axiom Verge 2 ilk oyunda olduğu gibi piksel grafikler eşliğinde oynanabilecek. Tek oyunculu bir oynanış yapısına sahip olacak olan oyunda daha zorlu görevler ve seviyeler bizleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde ilerledikçe karşımıza bir önceki seviyeye göre daha zorlu seviyeler gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol