Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avowed İçin Resmi Hikaye Fragmanı Yayımlandı

İlk olarak Pillars of Eternity serisinde oyunculara tanıtılan Eora'nın kurgusal dünyasında geçen Avowed dikkat çekici ortamları bizlere sunmak istiyor.

Yayıncılığını Xbox Game Studios ve geliştiriciliğini Obsidian Entertainment‘ın yaptığı birinci şahıs aksiyon rol yapma oyunu Avowed için yeni detaylar ortaya çıktı. Xbox sunumu esnasında yayınlanan hikaye fragmanı ile beraber oyun hakkında yeni ipuçları ve detayları öğreniyoruz. Yeni fragmana haberimizin en altından ulaşabilir ve aynı zamanda oyunun oynanış sekanslarına da bir göz atabilirsiniz.

İlk olarak Pillars of Eternity serisinde oyunculara tanıtılan Eora‘nın kurgusal dünyasında geçen Avowed dikkat çekici ortamları bizlere sunmak istiyor. Obsidian Entertainment gibi ödüllü ekibi tarafından geliştirilen yapım içerisinde gizemler ve tehlikelerle dolu ortamda kendinizi bulabiliyor ve seçimlerinizin sonuçlarını burada doğrudan hissedebiliyorsunuz. Vahşi doğayla iç içe olduğunuz yapımında veba salgınının söylentileri de bir hayli arşa çıkıyor.

Avowed İlk Günden Game Pass’te

Karakter odaklı yapı ile beraber ilerleyebileceğimiz oyunda yaşayan topraklara doğru adım atabiliyor ve bu topraklarla bir bağ kurabiliyoruz. Bilinmeyene doğru geçiş yaptığımız yapım uzun süredir geliştirme aşamasında bulunuyor ve oyunculara sürekli olarak yeni fragmanlar sunuyor. Bu içeriklere bakacak olursak her ne kadar oyunun ilgi çekici olduğunu söylesek de oyuncular video yorumlarında oyunun bazı noktalarda eksik olduğunu vurguluyor.

Avowed 2024 06 09 24 001

Oyun ne kadar ilgi çekici olacağı ve ne kadar tutulacağını elbette çıkış yaptığı zaman görebileceğiz. Beklenen yapımlar arasında bulunan Avowed, 2024 yılı içerisinde Xbox Series konsolları ve PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun PC sürümü Steam ve Microsoft Mağazası üzerinden mevcut olacak. Ayrıca oyun ilk günden Microsoft tarafından kullanıcılara sunulan oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass üzerinden de erişilebilir olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.