Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avengers Secret Wars Yönetmeni Kim Olacak?

San Diego Comic Con'da duyurulan iki yeni Avengers filminden biri olan Avengers: The Kang Dynasty yönetmenini buldu. Peki, Marvel Faz 6'nın sonu olan Avengers: Secret Wars'u kim yönetecek?

Marvel patronu Kevin Feige tarafından San Diego Comic Con’da duyurulan Avengers The Kang Dynasty ve Avengers Secret Wars, büyük bir heyecan yarattı. 2025 yılında altı ay arayla vizyona girecek olan filmler, bu kez Russo Kardeşler tarafından yönetilmeyecek.

Bu haftanın başında, The Kang Dynasty’nin kamera arkasında, Shang-Chi’nin yönetmeni Destin Daniel Cretton‘ın olacağı açıklandı. Russo kardeşler hem Infinity Wars hem de Endgame’i yönettiğinden, çoğu kişi Cretton’ın diğer Avengers filmini de devralmasını bekliyordu. Fakat Marvel Studios’un daha farklı bir planı var.

Secret Wars Marvel Faz 6’nın Son Filmi Olacak

Avengers Secret Wars Yönetmeni

Deadline’ın deneyimli muhabiri Justin Kroll, Avengers Secret Wars’un farklı bir isim tarafından yönetileceğini aktardı. Feige, 4 ve 6 arasındaki fazları kapsayan The Multiverse Saga anlatısının, iki yeni Avengers filmi ile son bulacağını açıklamıştı. The Kang Dynasty’nin 5 Mayıs 2025’te vizyona girmesi planlanıyor. Ardından sadece altı ay sonra 8 Kasım 2025’te ise Secret Wars gelecek.

Loki 1. sezonda He Who Remains lakabıyla görünen Jonathan Majors‘ın Kang rolünü yeniden canlandıracağını biliyoruz, ancak Secret Wars’ta neyle veya hangi karakterle karşılaşacağımız konusu gizemini koruyor. Filmin yönetmen koltuğu için James Gunn (Guardians of the Galaxy’s), Scott Derrickson (Doctor Strange), Ryan Coogler (Black Panther), Jon Watts (Spider-Man) ve Chloe Zhao (Eternals) gibi yönetmenlerin isimleri geçiyor. Fakat resmi açıklama gelene kadar beklememiz gerekecek.

Daha fazlası için 2023 yılında vizyona girecek yeni Marvel filmleri hakkındaki rehberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca en doğru Marvel izleme sırasını arayanlar için hazırladığımız kılavuzumuza bakmanızı da tavsiye ederiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.