Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avatar The Way of Water İçin İlk İncelemeler Geldi

Avatar The Way of Water'ın ilk galası gerçekleşti. Galaya giden eleştirmenler, filme övgüler yağdırmaya doyamadı.

Avatar The Way of Water, eleştirmenlerin ve ünlülerin katılımıyla ilk gösterimini gerçekleştirmiş oldu. Düzenlenen galadan dönen seyirciler, tepkilerini anlatmak için Twitter’a koştu. İlk filmiyle en çok gişe yapan yapım rekoruna sahip olan bu serinin ikinci filmi, sosyal medyada epey detaylıca yorumlandı. Şimdiye kadar film hakkında yayınlanan fragmanlar, büyüleyici manzaralar içeriyordu.

Yorumlara bakıldığında ise, büyüleyici manzaraların büyüleyici senaryoyla birleştiği kullanılan kelimelerden belli oluyor. Film yapımcısı Perri Nemirof:” Film inanılmazdı. Yönetmenin çıtayı yükselteceğini biliyordum ancak bu kadar görkemli bir şey hayal etmemiştim.’‘ dedi. Bilim adamı ve yazar olan Erik Davis ise ” Avatar The Way of Water filmi, orijinal filmden çok daha başarılı. Bu film çok daha duygusal, daha nefes kesici ve inanılmaz derecede sürükleyici.” dedi.

Avatar The Way of Water’dan Yeni Rekor Gelebilir

Avatar The Way of Water

Bu yorumlar dışında birçok gazeteci ve eleştirmen de filme övgüler yağdırdı. Detaylıca en ünlü yorumları incelesem bile olumsuz hiçbir madde göremedim. Yorumların çoğunda ise Avatar The Way of Water’ın ilk filmin rekorunu geçeceği yazılmış. Filmin en çok görselliği, efektleri ve aile hissiyatı beğenilmiş. Önceki haberlerde de bahsettiğim gibi yönetmen Cameron, bu filmde aile bağlarına ağırlık verdiğini belirtmişti. Görünen o ki izleyiciyi derinden etkilemeyi başarmış.

Avatar The Way of Water’ın bu zamana kadar izlediği en başarılı film olduğunu söyleyen birçok ünlü isim de var. Film, 16 Aralık’ta beyazperdede olacak ve görünen o ki rekor tablosu değişecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.