Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avatar Frontiers of Pandora’nın İlk Hikaye DLC’si Yolda!

Avatar Frontiers of Pandora'nın Sky Breaker DLC'si ile beraber gökyüzünde gizemli bir gölgenin belirdiğini ve yeni tehditlerin ortaya çıktığını aktarabiliyoruz.

Ubisoft tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar Frontiers of Pandora’nın ilk hikaye DLC’si geliyor. Önümüzdeki ay çıkış yapmaya hazırlanan Sky Breaker genişleme paketi, 16 Temmuz tarihinde satışa sunulacak. Oyunun Gold Edition sürümünü satın alan oyuncular, ek hikaye içeriğine herhangi bir ücret ödemeden erişim sağlayabilecek. Ancak diğer sürüme sahip olan kullanıcılar, bu paketi ana oyuna dahil etmek için ekstra ücret ödemeleri gerekecek.

Sky Breaker DLC paketi ile beraber gökyüzünde gizemli bir gölgenin belirdiğini ve yeni tehditlerin ortaya çıktığını aktarabiliyoruz. İlk hikaye genişleme paketinde RDA ile yeni bir yüzleşme sağlayabiliyor ve klanımızın birliğini korumak durumunda kalıyoruz. Yeni içerikler ve görevlerin yanı sıra aynı zamanda kostüm özellikleriyle DLC paketi ön plana çıkmaya hazırlanıyor.

Avatar Frontiers of Pandora’nın Yeni İçerikleri Yolda

Açıklanan detaylara göre Avatar Frontiers of Pandora için yayınlanacak olan Sky Breaker DLC’si, ilk genişleme içeriğini bizlere sunuyor. İkinci paketin ise yolda olduğunu şu anda aktarabiliyoruz. İlk Avatar filmindeki olayların ardından yaşananları konu alan bu yapım, birinci şahıs kamera bakış açısıyla açık dünya aksiyon macera deneyimini sunuyor ve daha çok oyuncular tarafından Avatar temasına bürünmüş Far Cry olarak nitelendiriliyor.

Avatar Frontiers of Pandora 2024 06 10 24 002

Yeni bir Pandora kıtasına geçen oyunda oyuncular ana yurtları olan bölgeyi RDA şirketinden korumaya yemin ediyor ve diğer Na’vi klanlarıyla işbirliği yapmak zorunda kalıyor. Ubisoft’un Massive Entertainment tarafından geliştirilen Avatar: Frontiers of Pandora, 7 Aralık tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için 70 dolar fiyat etiketiyle beraber piyasaya sürüldü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.