Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avatar Frontiers of Pandora Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Ubisoft, birinci şahıs aksiyon-macera oyunu Avatar Frontiers of Pandora'nın PC sistem gereksinimlerini açıkladı.

Avatar Frontiers of Pandora sistem gereksinimleri belli oldu. Ünlü yönetmen James Cameron’ın destansı bilim kurgu evrenine dayanan birinci şahıs aksiyon-macera oyunu, ilk olarak haziran ayındaki Ubisoft Forward etkinliği sırasında duyurulmuştu. Fransız yayıncının bünyesindeki İsveçli stüdyo Massive Entertainment tarafından geliştirilen yapım, hem birinci hem de üçüncü şahıs açısıyla oynanabilecek.

Ubisoft, Frontiers of Pandora için dört farklı ayarda sistem gereksinimleri tablosu açıkladı. En düşük 1080p 30 FPS’te çalışan oyun, minimum işlemci olarak AMD Ryzen5 3600 / Intel i7 8700K isterken, ekran kartı tarafında AMD RX 5700, NVIDIA GTX 1070 ve Intel Arc A750 modellerini listeliyor. Gerekli RAM miktarı ise 16 GB.

Avatar Frontiers of Pandora Sistem Gereksinimleri

Avatar Frontiers of Pandora sistem gereksinimleri

Oyunu ultra ayarlarda 4K 60 FPS’te deneyimlemek isteyenlerin AMD Ryzen7 5800 / Intel i7 12700k işlemciye ve AMD RX 7900 XTX / NVIDIA RXT 4080 ekran kartına sahip olmaları gerekiyor. Avatar oyunu, AMD’nin ölçeklendirme teknolojisi FSR2 ve FSR3’ü desteklediği gibi Intel XeSS ve NVIDIA DLSS ile de uyumlu.

Avatar Frontiers of Pandora, Massive’in diğer projesi Star Wars Outlaws gibi, Snowdrop motorunu kullanacak ve tamamen yeni nesil görseller sunacak. İkonik evrende orijinal bir hikayeyi konu alacak olan oyun, Pandora’yı bir Na’vi olarak keşfetmemizi sağlayacak. Gizlilik ve tuzak tabanlı savaş da olmak üzer çeşitli dövüş stilleri olacak. 7 Aralık’ta Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC için piyasaya sürülecek Frontiers of Pandora, 1.199 TL ön sipariş fiyatına sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.