Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avatar: Frontiers of Pandora için Yeni Güncelleme Yayınlandı

Avatar: Frontiers of Pandora için 1.02 güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme PC'de 3.10 GB boyutunda karşımıza çıkıyor.

Ubisoft tarafından oyunculara sunulan Avatar oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.02 güncellemesi ile beraber aynı zamanda güncellemenin tam yama notları yayınlandı. Yeni güncellemenin PC’deki boyutu 3.10 GB olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni güncelleme detaylarına bakacak olursak oyuna öncelikle ince ayarlar, düzeltmeler ve iyileştirmeler getirdiğini söyleyebiliriz. 1.02 yaması oyunun ana ve yan görevlerini etkileyen çok sayıda hatayı ortadan kaldırıyor ve böylece daha akıcı bir görev deneyimi sunuyor.

Avatar İçin Yeni Güncelleme Oyunu İyileştiriyor 

Güncelleme ile beraber aynı zamanda çevrimiçi bir oturum başlattığınızda yükleme ekranında takılıp kalmıyorsunuz. Daha önceden oyuncular yeni bir oturumla beraber yükleme ekranında takılı kalıyor ve oyunu yeniden açmak zorunda kalıyordu. Bunun dışında oyunun gölgelendirme ayarları değiştirilerek PC’deki performansı arttırılmış durumda.

v BSU1dT

Diğer taraftan yeni yaması ile beraber çapraz ilerleme kayıtları elden geçirildi ve bu sorunlar nedeniyle ölüm ekranında takılıp kalmanıza neden olan tüm problemler ortadan kaldırıldı. Son olarak oyunda yer alan bazı kapılar görünmez bir duvarı bünyesinde barındırıyordu. Dolayısıyla bu kapılardan geçemiyordunuz. Şimdi ise bu yamayla beraber sorunsuz bir şekilde kapılardan geçiş yapabiliyorsunuz. Özellikle bu durum ana kapılarda mevcuttu.

Avatar: Frontiers of Pandora oyuncularına açık bir dünya sunuyor ve bu açık dünya içerisinde elbette çeşitli bölgelere doğru atılabiliyorsunuz. Avatar evreninden aşina olduğunuzu hissettiğiniz bu bölgelerde hem kara savaşlarına hem de hava savaşlarına atılabiliyorsunuz. Bunun dışında oyun içerisinde farklı silahları kullanarak robot düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.