Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avatar 2: The Way of Water’dan Büyüleyici Fragman

Avatar 2: The Way of Water için yeni bir fragman yayınlandı. Yapım, aralık ayında vizyona girecek.

13 yıllık gecikmelerden, yeni teknolojilerin geliştirilmesinden ve dört devam filminin vaadinden sonra Avatar, nihayet geri dönüyor. Avatar 2: The Way of Water için tam bir fragman yayınlanmıştı. İzlenme rekoru kıran fragmandan beş ay sonra, nihayet yeni bir fragman daha yayınlandı. Tıpkı ilk film gibi, Avatar 2: The Way of Water da uzun süre bizi etkisi altına alacak gibi görünüyor.

Avatar: The Way of Water, James Cameron tarafından yönetiliyor. Film yapımcısı ayrıca Amanda Silver, Rick Jaffa, Josh Friedmanve Shane Salerno ile senaryoyu kaleme alıyor. Devam filmi, çıkış tarihleri ​​2028’e kadar olan dört filmden ilki olacak. Film serisindeki ilk yapım, şimdiye kadarki en yüksek hasılatı yapan film olarak rekor kırmış durumda.

Avatar 2, 16 Aralık’ta Vizyona Girecek

Avatar 2: The Way of Water

Filmler arka arkaya çekilmiyor olsa da,yapımcı Jon Landau, bu ayın başlarında Avatar 4’ün ilk perdesinin çekildiğini doğrulamıştı. Avatar 2: The Way of Water‘ın oyuncu kadrosunda Jake Sully rolünde Sam Worthington ve Neytiri rolünde Zoe Saldaña yer alacak. Bunun yanı sıra Sigourney Weaver, Kate Winslet, Stephen Lang, Michelle Yeoh, Giovanni Ribisi, Edie Falco, CCH Pounder ve Oona gibi başarılı oyuncular da ekibin arasında yer alıyor.

Merakla beklenen ve rekor kırması tahmin edilen devam filmi, 16 Aralık’ta vizyona girecek. İşte büyüleyici fragman:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.