Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avatar 2 Fragmanı İlk 24 Saatte 148 Milyondan Fazla İzlendi!

Efsanevi bilim kurgu filmi Avatar'ın devam filmi Avatar The Way of Water için yayınlanan tanıtım fragmanı, ilk 24 saatte 148.6 milyon izlenme aldı.

Bir süredir yalnızca sinemalarda gösterilen Avatar 2 fragmanı, pazartesi günü çevrimiçi olarak yayınlandı. İnternette paylaşılmasıyla birlikte müthiş bir ilgi gören tanıtım videosu, sosyal medyaya adeta damga vurdu. Disney ve 20th Century’e göre Avatar The Way of Water fragmanı, ilk 24 saatte 23 milyonu yalnızca Çin’den olmak üzere 148.6 milyon görüntülenme aldı.

Tabii, bu rakamın sadece YouTube ve sosyal medyadaki izlenmelerini kapsadığını belirtelim. Buna, Doctor Strange in the Multiverse of Madness öncesinde fragmanı izleyen insanları da dahil ettiğimiz de ortaya çıkan rakam çok daha büyük olacaktır. Yeni Marvel filmi, şu ana kadar dünya genelinde yaklaşık 450 milyon dolar gişe hasılatı sağladı.

Avatar 2 Fragmanına Müthiş İlgi

Avatar 2 fragmanı

Karşılaştırma yapmak gerekirse; Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı, ilk 24 saatte 202,7 milyon izlenirken, Black Widow 116.8 milyon, Incredibles 2, 113.1 milyon ve Star Wars: Rise of Skywalker, 112.4 milyon görüntülenme elde etti.

James Cameron tarafından yazılıp yönetilen Avatar The Way of Water, Sam Worthington ve Zoe Saldaña gibi ilk filminde izlediğimiz oyuncuların geri dönüşüne sahne olacak. Film, 16 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek.

Bu arada orijinal Avatar filminin yenilenmiş haliyle 23 Eylül’de sinemalarda olacağı bilgisini de araya sıkıştıralım. İlk olarak 2009 yılında izleyicilerle buluşan efsanevi film, 2,84 milyar dolar ile tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi oldu. Avatar 2 fragmanı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Avatar The Way of Water Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.