Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Atomic Heart’tan 14 Dakikalık Oynanış Videosu

Mundfish'in yakında çıkacak oyunu Atomic Heart'ın kapsamlı oynanış videosu internette yayınlandı. Yorum yağmuruna tutulan videoda, oyunda bulunan birkaç can sıkıcı kusuru öne çıktı.

Şubat 2023 özellikle büyük lansmanlarla dolu bir ay olacak. Oyunlar ertelenmezse Atomic Heart, Deliver Us Mars, Hogwarts Legacy ve Company of Heroes 3 gibi oyunların tümü Şubat ayında piyasaya sürülecek. Mundfish’in merakla beklenen FPS oyunu için yayınlanan bir yeni oynanış video ile oyunun birkaç kusuru ön plana çıktı.

Mundfish‘in oyunu hakkında çok şey söyleyebiliriz ancak kesinlikle aksiyondan yoksun olduğunu iddia edemeyiz. Bunun en büyük kanıtı ise yeni oynanış videosu oldu. Oyunun ilk ön izlemelerinden bu yana gördüğümüz her yerde bulunan yıkım ve büyüleyici görsellerin yanı sıra, oyuncuları memnun etmeyen bazı detaylar ortaya çıktı.

Atomic Heart’ın Yeni Oynanış Videosu

Atomic Heart'tan 14 Dakikalık Oynanış Videosu

Bununla birlikte, video yalnızca her türden düşmanla ve geniş bir silah cephaneliğiyle yapılan çatışmaları değil, aynı zamanda Outpost 3826’nın sırlarını nasıl keşfedeceğimizi gösteren keşif ve bulmaca çözme mekaniklerini de sergiliyor ancak işin sıkıntılı kısmına da burada rastlıyoruz. Reddit‘te paylaşılan videonun altında İngilizce dublajdan pek hoşlanmayan kullanıcıların yorumlarına rastlayabilirsiniz.

Dublaj konusu nispeten önemsiz olsa da, bazı oyuncular ise oyundaki düşman dengesinde oldukça rahatsız oldu. Bazı düşmanlar (sağlıklarına belirgin bir zarar vermeden) inanılmaz sayıda saldırı alabilirken, bazıları ise tek bir mermi ile ölebildiği için bu durum hemen dikkat çekti. Umalım ki, piyasaya sürülmeden önce oyunun en azından bu ikinci yönü düzgün bir şekilde geliştirilecektir.

Son olarak Atomic Heart’ın PC, PS4, PS5, XOne ve XSX/S için çıkış yapacağını hatırlatalım. Çıkış tarihi olan 21 Şubat 2023 itibarıyla oyun PC ve Xbox Game Pass hizmetinde de sunulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.