Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Atomic Heart’ın PC Sürümü Işın İzleme Desteğine Kavuştu

Mundfish stüdyosu tarafından biz oyunculara sunulan ve alternatif Sovyet Rusya döneminde geçen Atomic Heart için yepyeni bir güncelleme yayınlandı.

Mundfish stüdyosu tarafından biz oyunculara sunulan ve alternatif Sovyet Rusya döneminde geçen Atomic Heart için yepyeni bir güncelleme yayınlandı. Geç olması hiç olmamasından iyidir diyerek oyunun çıkışından 16 ay sonra ışın izleme desteği eklendi. Oyun çıkış yapmadan önce Ray Tracing teknolojisi videoları ile gündeme geldi ve bu özelliği destekleyecek ilk oyunlardan biri olacaktı. Fakat piyasaya sürülmesinden sonra bu efektlerin hiçbirini desteklemiyordu.

Geldiğimiz noktada oyuna yepyeni bir güncelleme ile Işın izleme desteği tamamen entegre edildi. 2023 yılı içerisinde çıkış yapan bu yapım uzun süre sonra bu desteğe kavuşarak yüksek kaliteli ışıklandırma ve doku sistemleri ile bizleri baş başa bırakmaya hazırlanıyor. Işın izleme efektlerini aktif hale getirmek için en az 12 GB belleğe sahip ve DXR’yi destekleyen bir ekran kartına sahip olmanız gerekiyor.

Atomic Heart Çok Olumlu Etiketine Sahip

Sevilen bir yapıyı bünyesinde barındıran ve oyunculara yepyeni bir nişancı aksiyon deneyimi sunan Atomic Heart için eklenen güncelleme ile beraber ışın izlemeyi aktif hale getirirseniz, Fidelity FX Süper Çözünürlük ayarı otomatik olarak devre dışı bırakılıyor. Diğer taraftan ışın izleme aktifken karakterin ayna gibi yüzeylerde herhangi bir yansımaya sahip olmadığını aktarabiliyoruz.

Atomic Heart

Atomic Heart’taki Ray Tracing modunda üç farklı seçenek bulunuyor. Bu modlar arasında performans, kalite ve denge seçenekleri karşımıza çıkıyor. Sisteminizin gücüne göre bu ayarları kısıp yükseltebiliyorsunuz. Öte yandan 1.14.4.0 yaması, yeni Işın İzleme efektlerinin yanı sıra başka eklemeler, ayarlamalar, düzeltmeler ve değişiklikler de içeriyor. Diğer taraftan çeşitli grafik hataları ortadan kaldırılıyor ve oyun daha stabil hale geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.