Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Atomic Heart: Trapped in Limbo Çıkış Tarihi Açıklandı

Trapped in Limbo adlı ek paket oyuna yeni bir sonu dahil ediyor. Bu sonla beraber de hikaye aslında bir nevi farklı bir yere bağlanıyor.

Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Mundfish ekibi Atomic Heart için yeni bir ek paketi geçtiğimiz süreçte duyurmuştu. Trapped in Limbo adlı bu ek paketin şu anda çıkış tarihi açıklanmış durumda ve 6 Şubat 2024 tarihinde bu yeni içerik oyunculara sunulacak. Bu yeni ek paket ile beraber yeni bir hikayeye adım atabiliyor, ek içeriklerle oyunun deneyimi daha da üst düzeye çıkabiliyor ve hikaye kaldığı yerden aslında bir nevi devam ediyor.

Trapped in Limbo DLC’si, daha önceden çıkış yapmış Annihilation Instinct paketinden farklı olarak yeni bir sonu oyunculara sunmayı hedefliyor. Hayranların sevdiği zorluklarla beraber karşılaşabileceği bu yapım içerisinde aynı zamanda Limbo dünyası için yeni bölümler buradaki yerini alıyor. Ancak benzersiz bir oynanış içeriğinin de aynı şekilde oyunculara sunulacağını söyleyebiliyoruz.

Trapped in Limbo Yakında Geliyor

Oyuncular burada diğer taraftan benzersiz düşmanlarla beraber savaşabiliyor ve bu dünyanın yeni sırlarını açığa çıkarmak için ellerinden geleni yapmaya koyuluyor. Limbo dünyası içerisinde zihni yoran çeşitli şeytani düşmanlar bizlere sunuluyor. Aynı zamanda oyunun değişen kurallarını kendi lehimize çevirmek için elbette burada farklı mücadeleler içerisine geçmek durumunda kalıyoruz.

14122023 9ad8e7aaf45e4f1a8fe4655

Oyuncular burada hayatta kalma mücadelesine atılırken aynı zamanda kendi mantığı ile beraber hareket etmek durumunda kalıyor ve platform zorluklarını da savaşırken koşabiliyor, zıplarken aynı zamanda bir tarafa doğru kayabiliyor. Farklı silahların ve yeteneklerin bulunduğu yapım içerisinde ana senaryoda kullanabileceğiniz 7 farklı benzersiz kostümün kilidini burada açmaya çalışıyorsunuz.

Bu kilitleri açmak için de altın paralar toplamanız gerekiyor. Bunun dışında elmas toplama ile beraber de farklı donanımları sahibi olabiliyorsunuz. Atomic Heart şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinden mevcut. Oyunu aynı zamanda Xbox Game Pass üzerinden de erişilebilir durumda.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.