Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Atomic Heart Çıkış Tarihi Kesinleşti

Mundfish ve Focus Entertainment'ın oldukça ilginç ve kendi özgü görünen FPS oyunu nihayet Şubat ayında PC ve konsollar için piyasaya sürülecek.

Atomic Heart çıkış tarihi nihayet belli oldu, çok yakında oyunu deneyimleme şansımız olacak. Daha önce Mart 2023’e kadar piyasaya sürüleceği onaylanan geliştirici Mundfish ve yayıncı Focus Entertainment’ın birinci şahıs nişancı oyunu, yakın zamanda söz verildiği gibi çıkış tarihini resmileştirdi.

Atomic Heart, son sızıntıların gösterdiği gibi, PC ve konsollar için Şubat ayında piyasaya sürülecek. Birinci şahıs nişancı, oyuncuları robotların efendilerine karşı isyan ettiği ve mutant ucubelerin yönetimi devraldığı ütopik bir dünyaya götürecek. Tüm bu bahsettiğimiz atmosfer ise oldukça garip bir estetiğin arka planına gizlenmiş şekilde, akıllara durgunluk veren bir aksiyon ile karşımıza çıkacak.

Atomic Heart Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Atomic Heart Çıkış Tarihi

Atomic Heart, 21 Şubat 2023‘te PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkacak. Steam‘de fiyatı 699 TL olan oyunun ilk günden Game Pass’te yer alması da bizler için ilaç gibi bir haber oldu. Ayrıca, bu yılın başlarında Mundfish, oyunun kabaca 20 saat süreceğini doğruladı. Atomic Heart çıkış tarihi kesinleşmesi ile birlikte bizlere yalnızca beklemek kaldı.

Atomic Heart, Sovyetler Birliği’nin alternatif, retro-fütüristik bir versiyonunda geçecek. Oyunun ana kahramanı, 3826 numaralı gizli bir üsse gönderilen gizli bir ajan olan P-3 olacak ve burada personelle olan temasın neden kaybolduğunu keşfetmesi gerekecek. Kahraman hedefe ulaştığında, orada bulunan makinelerin insanlığa karşı kışkırtıldığını keşfedecek.

İşleri daha da kötüleştiren şey, zombi ordularının kompleksin içinden geçmesi olacak. Zombiler, Doktor Stockhausen‘in deneylerinin kurbanları. Kahraman, tesisin alanlarını yağmalayarak tam olarak ne olduğunu keşfetmeye çalışacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.