Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Atmosferiyle Dikkat Çeken Decadent Duyuruldu: İşte Detaylar

İlgi çekici animasyon ve ortamlarıyla Decadent oyunu resmi olarak duyuruldu. Bağımsız bir ekip tarafından bizlere sunulacak.

Hem atmosferi hem de ortamlarıyla dikkat çeken yapımlardan hoşlanıyorsanız bu proje tam size göre diyebiliriz. Fulcrum Publishing tarafından duyurulan Decadent, Lovecraft temasıyla karşımıza çıkıyor ve birinci şahıs kamera bakış açısıyla bizi cehennem tarzı bir ortama götürüyor. Daha çok karanlık atmosferlerle karşılaşabileceğimiz bu yapım manzaraları ve çevre tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Decadent için açıklanan detaylara bakacak olursak, oyunun 2025 yılında PC için piyasaya sürüleceğini aktarabiliriz. Aynı zamanda geliştirilme aşamasında olan bu projenin ilk motor içi fragmanını da aşağıdan görebilirsiniz. Heyecan verici macera ve keşif unsurlarını bünyesinde barındıran aynı zamanda korku ve mücadeleyi harmanlayan bu yapım bize yepyeni bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Decadent Bağımsız Bir Proje

Oyuncular Decadent adlı yapım içerisinde çorak topraklara doğru ilerleyebiliyor, egzotik silahlardan oluşan cephaneliği gözden geçirebiliyor ve özel eşyaları kullanarak çeşitli bonuslar elde edebiliyor. Aynı zamanda kabilelerle, su canlılarıyla, kadim varlıklarla ve dehşet verici yaratıklarla karşı karşıya kalabiliyor. Öte yandan projenin hangi oyun motorunu kullandığını bilmesek de gerçekten de motor için fragmanına bakacak olursak oldukça ilgi çekici görünüyor.

Diğer taraftan yapım içerisinde farklı bölgelere doğru ilerleyebiliyor, tehlikeli uçurumlardan ormanlara, yeraltı göllerinden geniş buzullara, mağaralardan höyüklere kadar oldukça farklı kısımlarda kendimizi bulabiliyoruz. Incantation Games tarafından geliştirilen bu oyun için aynı zamanda çeşitli oynanış detayları da paylaşılmış durumda. Örneğin oyuncular daha önce kullanılmayan alanlarda ilerleyebilmek ve buranın kilidini açmak için yeni ekipmanların sahibi olabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.