Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Persona Geliştiricisi Atlus, 2022 Planlarını Anlattı

Yakın tarihli bir röportajda Atlus'tan Shinjiro Takada, olası oyunlar ve duyurular da dahil olmak üzere 2022 için kişisel ve şirket planlarını anlattı

Persona her zaman popüler bir seri olmasına rağmen, Persona 5’in piyasaya sürülmesi geliştirici Atlus’u gerçekten tanınan bir firma yaptı ve şirketi her zamankinden daha fazla insanın tanımasını sağladı. Şirket oldukça iyi bir 2021 senesi geçirdi. Bu yılın başlarında dünya çapında piyasaya sürülen Persona 5 Strikers, Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster ve Shin Megami Tensei 5 gibi yapımların hepsi başarılı oldu.

Şirkette gözler şimdiden 2022 yılına çevrilmiş durumda. Atlus’un 1. Yaratıcı Departman ürün müdürü Shinjiro Takada, Famitsu ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda 2022 için düşüncelerini, isteklerini ve planlarını anlattı. Takada, önümüzdeki seneyi “meydan okuma” olarak tanımladı.

Atlus 2022’de Yeni JRPG Oyunları Yayınlayacak

Atlus

Shinjiro Takada, “Atlus için bir temel oluşturacak bir oyun çıkarma umuduyla hepimiz, bu oyunu herkes için ilginç ve tatmin edici olacak şekilde geliştirmek için çok çalışıyoruz, bu yüzden lütfen dört gözle bekleyin.” dedi. Bu oyunun ne olduğu henüz kesinleşmedi ancak şirketin geliştirilmekte olduğu 10 oyunu arasındaki Project Re Fantasy olduğunu düşünüyoruz.

Kişisel olarak Takada kendi 2022 planlarını da anlattı ve “Shin Megami Tensei 5’in gelişimi yeni sona erdi ve biraz nefes alıyorum ama eminim bu yıl (2022) bir şey duyurabileceğim. Sabırsızlıkla bekleyin!” dedi. Takada’nın Shin Megami Tensei 5’ten sonra ne üzerinde çalıştığı henüz belli değil ancak Atlus fazlasıyla meşgul. Her şey düşünüldüğünde, hayranların yapabileceği tek şey şirketin yeni oyunlarını beklemek ancak kesin olan bir şey varsa önümüzdeki yıl birçok yeni JRPG oyunu göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.