Atlas’ın Yeni Güncellemesi Yayınlandı!

Atlas'ın dev güncellemesi yayınlandı.

İki kez çıkış tarihini erteleyen Atlas 22 Aralık’ta Steam’de bilgisayar oyuncularının karşısına çıktı. Yayınlanır yayınlanmaz eleştirilen yapım, zor günler geçiriyor.

Steam’de aldığı geri bildirimler ile ‘çoğunluklar olumsuz’ olarak değerlendirilen Atlas, yayınlanmasından bu yana en büyük güncellemesini dün oyunculara sundu. Bilgisayar oyuncularına 50.00 TL olarak sunulan yapım dün aldığı güncelleme ile hatalarının çoğunu ortadan kaldırıyor. Denizlerdeki canlıların zarar verme özelliğini yüzde 66 azaltan yeni güncelleme oyuncuların başını ağrıtan sorunlara odaklanıyor. Bilindiği üzere deniz canlılarının gemiye verdiği zarar yüzünden kısa sürede denizin dibini boyluyorduk. Yeni güncelleme ile denizlerdeki canlıların hasar oranı yüzde 66 daha az olacak.

Yayınlanan güncelleme Atlas’ın şimdiye kadar ki en büyük güncellemesi olarak duyuruldu. V10.42 sürüm numarasına sahip olan yeni yama oyuncuların kendi evcil hayvanlarının hasar oranını da yüzde 20 artıyor. Oyunda yer alan aslan, akrep ve timsah gibi canlıların hasar oranlarında da değişiklikler yaptı. Çeşitli bağlanma sorunları ile tepkiler çeken yapım, yeni güncellemesi ile birlikte sunucu performans optimizasyonu da alıyor. Bu sayede oyundaki bağlantı kopma hatası ortadan kaldırılıyor.

Oldukça detaylı bir güncelleme olan V10.42 şuanda Steam’de indirilebilir durumda yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol